Novinka - Velikonoční kalendář s Online šachovými testy

19.03.2020 06:51

Kalendář s šachovými testy přináší pravidelné procvičování na 28 dní, pro každý den ve třech úrovních obtížnosti. Lehká úroveň je určená pro začátečníky.

Velikonoční kalendář s Online šachovými testyKalendář s šachovými testy http://sachy-dolmen.cz/stranka/velikonocni-kalendar-s-online-sachovymi-testy přináší pravidelné procvičování na 28 dní, pro každý den ve třech úrovních obtížnosti. Lehká úroveň je určená pro začátečníky. Střední pro mírně pokročilé. Těžká pro pokročilejší šachisty.

Každý den se odemknou tři nové testy. Po několika dnech se tato trojice testů zase uzamkne. Kompletní seznam témat najdete zde.

K některým tématům budou přidány odkazy na odpovídající stránky Šachopedie.

Soutěž:
- K zapojení do soutěže stačí vyřešit test a do podpisu napsat, ke kterému dni tento test patří (například Jan Novák 17).
- Při prvním řešení napište do podpisu i svoji emailovou adresu. Přihlásit se můžete také na emailu martinbeil64@gmail.com.
- Každý týden budou ze všech vyřešených testů vylosovaní dva řešitelé, kteří si mohou vybrat knižní cenu z tohoto seznamu.
- Čím víc vyřešených testů, tím větší šance vyhrát. Výherci souhlasí se zveřejněním svého jména ve Velikonoční síni slávy.
- Po skončení soutěže budou vylosovaní další dva řešitelé, kteří si mohou vybrat jakoukoliv knihu z naší nabídky.  
0x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0)

Nezobrazuje se Vám pole pro psaní komentářů? Klikněte zde

Aktualizovat