Nemožné - Viktor Gažík 8-8

14.08.2020 21:30 | Zprávy

Viktor Gažík má po osmi partiích na Mistrovství Slovenska osm bodů a zítra v posledním kole bude hrát o zápis do historie. Historie, kterou dlouho nikdo nepřekoná! Končí neuvěřitelný turnaj, končí povedené Mistrovství Slovenska v šachu pro rok 2020

-

Poslední kolo začíná v turnaji Open v 8:30 a v turnaji GM začíná od 9:00. To tady píšu pro ty, co se chtějí podívat na živý komentovaný přenos. Pro ty ostatní, co dodat? Podle komentářů byl dlouholetý rekord na Slovensku 7 bodů z 9 partií. Na GM normu, pro Viktora druhou bylo potřeba uhrát 6,5 bodů a už výkon 6-6 byl neuvěřitelný. 7-7 šokující a zítra se může hrát o 9-9!

000½-00½1 82

Tímto článkem chci gratulovat všem hráčům, za úžasný šachový zážitek. Chci poděkovat organizátorům, za skvělou práci. Byl jsem na turnaji tři dny a můžu potvrdit, že kdo přijel byl spokojený.

A můžete souhlasit a nebo ne, ale tento živý přenos z Youtube kanálu Robert a Petr šachy, který vrcholil komentáři Petera Michalíka, Marka Gobána byl jeden z nejlepších, který byl v našich zemích kdy udělán. Rozhovory s hráči, rozbory hned po partii, vychytaná technika. Tímto vás zveme i na přímý turnaj ze Skalice, který začíná příští neděli a už třeba jen to, že i tady bude hrát Viktor Gažík, bude tento turnaj hodně zajímavý.

Rád jsme tento turnaj propagoval na těchto stránkách. Bylo mi radostí o tomto turnaji psát a přiblížit jej vám co nejblíž. Hráči, organizátoři zaslouží obrovskou pochvalu.

Můžeme sledovat cestu Viktora Gažíka. Tímto turnajem si zaslouží pozornost a věřme a přejme mu i nám aby Viktor zdolával další a další mety! Tento turnaj může být velkým krokem k velkým turnajům. Vykročeno má moc dobře!

Chci dodat, že i druhý v pořadí Tamas Petenyi si splnil GM normu. První cena byla 1000 Eur a druhá cena 300 Eur. Je těžké se živit touto hrou, je krásné jí sledovat a milovat tuto hru.

Takže loučíme se s tímto turnajem a zveme vás na turnaj ve Skalici. Který bude nejsilnější turnaj Slovenské šachové historie. V Open turnaji bude hrát 10 x GM a v různých kategorií se zde objeví pět mistrů světa! A Robert a Petr šachy vám tento turnaj opět v přímém přenosu opět přiblížíme.