First Saturday GM November 2020

12.11.2020 13:29

Legendární turnaj a Vojta Plát zatím na pátém místě. Je zajímavé že šachové turnaje se u nás nemůžou hrát, ale v Maďarsku ano. Jestli je to dobře a nebo špatně na to si každý může odpovědět sám.

Player info

CZE

NamePlat Vojtech
TitleGM
Starting rank1
Rating2562
Rating national0
Rating international2562
Performance rating2462
FIDE rtg +/--4,9
Points2,5
Rank5
FederationCZE
Ident-Number0
Fide-ID325740
Year of birth1994

 


Rd.SNoNameRtgFEDPts.Res.wew-weKrtg+/-
110IMMendonca Leon Luke2516IND2,5w
22FMVanczak Tamas2350HUN1,5w 10,770,23102,30
33FMSeemann Jakub2306POL1,0s 10,810,19101,90
44IMSubelj Jan2403SLO3,5w ½0,71-0,2110-2,10
55FMPetkov Momchil2409BUL4,0s 00,70-0,7010-7,00
66GMFogarasi Tibor2350HUN1,0w
77FMDobrovoljc Vid2393SLO3,0s
88GMArkell Keith C2383ENG2,0w
99FMPapp Levente2403HUN2,0s
http://chess-results.com/tnr538978.aspx?lan=1&art=4&turdet=YES&flag=30



Rank after Round 5

Rk.SNo NameFEDRtg TB1  TB2  TB3 Rpnwwew-weKrtg+/-
15FMPetkov MomchilBUL24094,00,08,002658542,451,551015,5
24IMSubelj JanSLO24033,50,07,25256753,52,401,101011,0
37FMDobrovoljc VidSLO23933,00,06,752484532,370,632012,6
410IMMendonca Leon LukeIND25162,50,05,00262332,52,160,34103,4
51GMPlat VojtechCZE25622,50,04,25246242,52,99-0,4910-4,9
68GMArkell Keith CENG23832,00,03,502300522,58-0,5810-5,8
9FMPapp LeventeHUN24032,00,03,502292522,76-0,7610-7,6
82FMVanczak TamasHUN23501,50,02,00228951,51,93-0,4320-8,6
93FMSeemann JakubPOL23061,00,02,252203511,62-0,6220-12,4
106GMFogarasi TiborHUN23501,00,02,002204411,74-0,7410-7,4
0x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0)

Nezobrazuje se Vám pole pro psaní komentářů? Klikněte zde

Aktualizovat