Aprílová simultánka Roberta Cveka

01.04.2021 07:05 | Ostatní

Není to aprílový žertík. Je to aprílová simultánka Roberta Cveka. 1.4.2021 od 18:00 opět proti jedenácti hráčům a opět s živým komentářem na youtub kanále Robert a Petr šachy.

kdy: 1.4.2021

od 18:00 

na lichess, adresa: Simultánka s Robertem Cvekem simul • lichess.org

hrát bude: 11 náhodných hráčů 

přihlášky: na email koutnyy@gmail.com, každý desátý bude potvrzen, hrát bude max. 11 hráčů.

Zájem o možnost zahrát si s Robertem partii je vždy velký. Možná vás napadne otázka proč bude hrát jen 11 hráčů. Robert chce víc komentovat, rozebírat partie a bavit diváky v přenosu. 11 partií je ideální číslo na to, aby na vše bylo dostatek času a samozřejmě je to i číslo Bobbyho Fischera.

Podobné akce, které děláme jsou možností se setkat ve virtuálním světě s našimi fanoušky. Myšlenka pořádat simultánky na internetu nás napadla někde v minulém roce a je skoro neuvěřitelné, že i po roce vás baví a je o ní vždy tak velký zájem. 

Není asi náhodou i to, že největší zájem je si zahrát s Robertem. Robert hrává simultánku 1x za měsíc  a je to vždy dávka pozitivní energie, pohody a dost často i originálních hlášek, které píše sám život v přímém přenosu. 

Vypadá to jako samozřejmost. Prostě  simultánka s velmistrem. Když se nad tím zamyslíte, pak to co vám tady chci říct, není až tak samozřejmé a možná je to i výjimečné. Šachový profesionál, velmistr se živí hraním a nebo trénováním. Stejně jak my chodíme do práce, oni pracují tím co nejvíc umí. Stejně jak my chodíme do práce a chceme za to peníze, pak Robert jde hrát simultánku a dělá to zadarmo. Dělá to pro lidi a dělá to rád. Nevím kolik je u nás velmistrů a šachových profíků, ale vím že zadarmo a bez nároků na odměnu podobné věci dělá v takové míře jen Robert. 

Tímto článkem vás zvu na tuto simultánku. Pojďte se bavit, pojďte si zahrát a společně s námi pojďte prožít pohodový podvečer. Podvečer, kde lidi kteří mají rádi šachy, budou mít o důvod víc, mít zase kousíček radosti.


1x 1607x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
01.04.2021 20:14 | J V

Hezká simultánka. Partie se mnou se nepočítá, uklepl jsem se při braní telefonu, Robert pak omylem vzdal. Tak alespoň aprílový závěr.