8. srpna – svátek pro vlašimský šach!

04.08.2020 06:43 | Zprávy

Pamatujete, jak kdysi Kasparov drtil v simultánních zápasech reprezentační výběry? Právě tato utkání nás přivedla na myšlenku uspořádat něco podobného.

V sobotu 8. srpna změří síly dlouhodobě nejlepší šachista České republiky a hráč širší světové špičky velmistr David Navara s prvoligovým týmem Vlašimi. Po skončení zápasu bude následovat společný výstup na Blaník. Nenechte si ujít tuto výjimečnou událost a přijďte se podívat a užít si prima den.


Hrát se bude od 9 hodin v salónku hostince Na Kopečku v Chotýšanech a tým Vlašimi nastoupí v nejsilnějším možném složení (kromě Ondry Mejzlíka):Na první šachovnici budeme mít bílé figurky, na druhé černé atd. Tempo je tradiční ligové – viz info v obrázku výše. Nestranným rozhodčím bude fide arbiter Alexej Šimeček. Připraven bude i online přenos, o který se bude starat Radim Borůvka.

Odkaz na online (plánovaný začátek v 9,00h.)

Na bájnou horu Blaník se vyrazí od Kondrace, počítám mezi 14. – 15. hodinou (podle skončení utkání a po snědení vyhlášeného chotýšanského smažáku). Na zápas a na odpolední výlet zveme všechny fanoušky a příznivce vlašimského šachu (pro fanoušky bude připraven „vyzívací“ plakátek s podpisy všech hráčů :-) ).    

Držte nám palce a v anketě si můžete tipnout, zdali Davida alespoň trochu potrápíme. :-)      

(autor článku: Tomáš Vojta)

0x 1546x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat