Videa na prodej

07.12.2021 21:40

Po velmi dlouhé době máme pro vás tři videa na prodej. Všechny tři videa jsou natočená na kameru a prodávají se v celku jako jedno video. První dva díly jsou jak trénovat sebe a nešachové věci a poslední video je záznam mého tréninku s Tomášem Míkem.

 

První video je o tom jak sebe trénovat šachy. Zde dlouze mluvím o trénování taktiky a ukazuji přímo jak postupovat, jak jsem řešil taktiku já. Několik úloh řeším a komentuji. Ukazuji i svoje "pověstné" sešity, kde jsem si psal řešení a poznámky ohledně řešení taktiky. Video má dost "technický" ráz, kde ukazuji jak řešit a na co dávat důraz. To je velká výhoda videa, že každý může nejenom slyšet jak na to, ale nyní i vidět.


Dále ukazuji tip tréninku se sparingem (ve videu vystupuje Petr Koutný :-) ). A pak se zaměřuji na technickou stránku tréninku literatury. Ukazuji jak by to mělo vypadat a nějakou dobu si přímo přehrávám partii z knihy a ukazuji jak na to. 
Video má zhruba 1 hodinu a 32 minut


Koupit můžete zde: https://form.simpleshop.cz/O8rj/
 
Druhé video je o "nešachových věcech". Hlavně zaměřeno na koncentraci. Z kraje mluvím o klíčovosti poznat sám sebe a pak čtu svoje staré zápisky kolem roku 2008, kde jsem si zapisoval příčiny neúspěchu. Mluvím samozřejmě nejenom o koncentraci, ale o dalších věcech, které mohou rozhodovat partii. I zde vystupuje Petr Koutný a ptá se na zajímavé věci, které mohou každému šachistu pomoci s tzv. "nešachovými věcmi".
Video má zhruba 1 hodinu a 1 minutu.
 
Třetí video je ukázka tréninku s Tomášem Míkem. O prázdninách za mnou Tomáš s tátou přijel a trénovali jsme. Toto video ukazuje podstatnou část tréninku. S Tomášem jsem se nikdy do té doby neviděli. Je to inspirace nejenom pro trenéry, ale i pro šachisty, co chtějí na sobě pracovat, protože uvidí nejrůznější tréninkové techniky, tipy a možnosti jak postupovat. Osobně si myslím, že právě podobný trénink je velmi dobrý.
Video má zhruba 1 hodinu a 23 minut
 
Cena všech tři videí je 300 Kč. Videa se prodávají pouze jako celek. Celková délka je zhruba 3 hodiny a 56 minut. Po uhrazení si produktu můžete stáhnout nebo se na něj libovolně hodně krát podívat. Princip je stejný jako u online tréninků. Pro další info mi pls napište zde: sachycvek@seznam.cz

 
Robert Cvek

 
0x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat