Vánoční Meteleskum Bleskum vyhrává Vlastimil Babula ml.

18.12.2021 21:36 | Turnaje

Vánoční Meteleskum si přišlo zahrát 208 hráčů. Vítězem se stává Vlastimil Babula ml. Druhým skončil po napínavém posledním kole Kryštof Mikuláš Trávníček. Děkuji každému za přízeň tomuto turnaji a přejeme každému pěkné Vánoce.Knížky do turnaje věnovala paní Richtrová a e-shop Robert a Petr šachy. Navíc jsme rozdali dvě roční předplatné Československého šachu. První a dvacátý čtvrtý hráč v pořadí budou dostávat celý rok tento legendární šachový časopis. Vlasta Babula ml. jej věnoval panu Antonínu Macháčkovi. Mám radost i z výherce druhého ročního předplatného protože tím je velký šachový český talent Bayarjavkhlan Delgerdalai. 

Knížky mají zatím pět výherců. Tedy hráči kteří skončili na vždy desátým místě od desátého až do stého místa. Abych tyto knihy mohl poslat, musí mi výherci odpověděť buď na email a nebo na lichess. Takže zatím gratuluji: Patriku Richvalskému, Robertu Vojvodíkovi, Prokopu Licekovi, Milanu Boháčkovi, Vojtěchu Matrasovi.  Na dalších pět čekají knihy, jen se mi musí ozvat, 

A jdeme k partiím. Poslední kola rozhodují a proto se podíváme na poslední kola tří nejlepších hráčů. Vlasta Babula ml si takto šel pro první místo.

Fandil jsem a určitě fandili i fanoušci v přenosu Kryštofovi. Jenže poslední kolo je zrádné kolo a z radosti z možného pvního místa je jen druhé místo.I tak velká gratulace!! 
Třetí skončil pan Petřík. Blahopřeji a děkuji za celoroční přízeň tomuto turnaji. Vždy patřil k nejlepším hráčům a nešlo ho přehlídnout. I tady vložím partii posledního kola.
Vložím sem všechny partie. Tak kdo hrál, se tady určitě najde.

-
. kolo -
V přímém přenosu jsme se dvakrát dostali do problémů a ztratili signál. Ale vždy se vrátili a i to je symbolické k tomut turnaji. Je to o pohodě. Je to o radosti a baví nás to.

Odkaz na turnaj najdete zde:

Vánoční Meteleskum Bleskum

Děkuji hráčům a fanouškům za to, že tento turnaj je stále takový, jaký nás baví. Děkuji paní Richtrové za knížky. Přeji pěkné Vánoce a těším se, že si spolu zase jendou zahrajeme třeba v dalším Meteleskum Bleskum.

8x 2449x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (8) Aktualizovat
giocozo

sachistamartin - Mladý talent, asi jedenáctiletý !! ,který hraje 1.ligu za Staré Město a má 3,5 ze 4 !

+0 /-0 | 19.12.2021 16:21

Carlos

Re sachistamartin: "Asi dodobrej oddíl z STS Chvojkovice Brod" wink

 

+0 /-0 | 19.12.2021 15:38

sachistamartin

Co to je za jméno? bayarklan bayarklan? To asi není cech

+0 /-2 | 19.12.2021 07:13

rohlíkpuklej

Jooo MATKA ?,to je ta hláška , žádná carevna :-) , héj ti dva já du s nich do kolen ,díky chlapi :-)

+1 /-0 | 18.12.2021 22:43

rohlíkpuklej

Malá bedna ? Vyměníme carevny ,tož normálně jsem šel zase do kolen ,a ty carevny ? :-) , tam je úplně jiná hláška ale dobrá .....fákt dobrý koment ...DH borec .....

+1 /-0 | 18.12.2021 22:34

rohlíkpuklej

že Árný aš se tady zabydlíš , tak tě tady použiju , hihi :-) , já jdu do kolen z nich , chlapi supééééér :-)

+1 /-0 | 18.12.2021 22:24

rohlíkpuklej

Vlastta Babula ml. je dobrej borec ,gratuluju.A jeho tata taky ,naposledy jsem proti němu hrál simultánku ve Zlíně v parku , a vyklepal mě pěkně ,poslední partii jsme dohrávali , všude kamery ,ale jinak cajk :-)

+2 /-0 | 18.12.2021 22:16

rohlíkpuklej

Super du to  skuknut celé , ÁRNÝ a DH  , to nemá chybu ,to jsou dva na správném místě , du na ně :-)

+2 /-0 | 18.12.2021 22:09