Trenéři na MČR mládeže

12.01.2022 21:43 | Domácí zprávy

Komise mládeře schválila trenéry, kteří budou inspirovat hráče na MČR mládeže v Luhačovicích. Jsem rád, že vám dnes můžu představit ty, které potkáte v Luhačovicích. Jmenovitě Robert Cvek, Pavel Šimáček, Petr Velička, David Kaňovský.


Robert Cvek

Roberta samozřejmě nemusím představovat a je samozřejmostí, že na akci kterou pořádá RP šachy bude písmenko R. V plánu máme i přednášku a uvidíme, jestli překvapíme i simultánkou. Určitě Roberta bude potkávat každý den v Luhačovicích a jsem si jistý, že bude dětem nejen výborným trenérem, ale i motivátorem. 


IM David Kaňovský


David Kaňovský je úspěšný šachový trenér Zlínského kraje a jsem rád, že i on přijal naší nabídku a bude trénovat děti na tomto turnaji. 

GM Petr Velička


Petr Velička je dalším trenérem, kterého rádi uvidíme v Luhačovicích a který a to jsem si naprosto jistý, děti zaujme a hodně jim šachové pomůže. Už jsem to psal u Roberta Cveka a tady to jen zopakuji. Když nám zbyde čas a bude zájem, není vyloučeno že si trenéři zahrají simultánky. A samozřemě my vše budeme natáčet na kamery a pozdeji to budeme pouštět na youtube. 

GM Pavel Šimáček


Vydali jsme se Moravskou cestou a dalším trenérem bude Pavel Šimáček. I na něj se moc těším. 


Rozhodčí na turnaji ještě čekají na odsouhlasení, ale předběžně můžu říct že se potkáte v Luhačovicích s: 

Tomášem Danadou a protože družstvo Hošťálkové má nejenom skvělé šachisty, ale i rozhodčí tak hned tři rozhodčí přijedou z Hošťálkové. Jemenovitě Pepa Bednařík, Jakub Martinka, Jakub Krejča

S šachovým svazem České republiky máme slibeno zapůjčení 40 digitálních šachovnic, ze Slovenska se pokusíme půjčit dalších 80 digitálních šachovnic. 

Aktuální informace budeme určitě zveřejňovat zde a popřípadě je najdete na oficiálních stránkách ŠSČR. 

Včera jsem získali oficiálně podporu města Luhačovice a jsme za to moc rádi, že město Luhačovice podpořilo tento turnaj. 

1x 1905x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
xdavx x

vyborna sestava. tak snad to klapne ke spokojenosti vsech

+2 /-0 | 13.01.2022 19:34