Staň se dobrovolníkem na Olympijském festivalu v Brně

17.01.2022 09:27

Trénujete rádi šachy? Nebojíte se propagovat královskou hru na veřejnosti? Chcete zažít s šachy něco nového? Jestli jste odpověděli 3x ano, tak právě Vás hledá ŠSČR.

Součástí zimního Olympijského festivalu 2022, který se bude konat v termínu 4.2. do 20.2., budou stejně jako v minulém roce na letním festivalu šachy. Místem konání bude tentokráte pouze hlavní moravská metropole Brno.

Šachový svaz České republiky bude mít vlastní prostor k propagaci královské hry. Proto se již nyní obracíme na Vás s prosbou o pomoc při realizaci tohoto projektu. Hledáme brigádníky na výše uvedený termín do Brno, kteří budou šachy prezentovat před návštěvníky, pomáhat zájemcům s prvními tahy, či tvořit program na jednotlivé dny. Velkou výhodou je, aby byl zájemce z blízkosti místa konání akce. V případě velkého zájmu je v kompetencích KMK dobrovolníky přijat dle prerekvizit  a zkušeností jednotlivých zájemců k podobným akcím.

Podrobnější informace budou zájemci zaslány po kontaktování p. Bednaříka na e-mailovou adresu bednarik@chess.cz

Připojte se k nám do týmu a zažijte nezapomenutelné momenty na Olympijském festivalu.

Jak vypadala prezentace šachu na Olympijském festivalu v roce 2016 na Lipně nebo v roce 2018 v Brně se můžete podívat níže v odkazu:
LIPNO
BRNO

Těšíme se na spolupráci.


Staň se dobrovolníkem na Olympijském festivalu v Brně! « Šachový svaz České republiky (chess.cz)

0x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat