Poslední měsíc v předprodeji

25.11.2021 20:15

Kniha pana Jansy bude v předprodeji jen do konce prosince. Každý kdo si jí koupí v předprodeji jí získá s podpisem této české šachové legendy. Každý kdo si jí koupí v předprodeji, bude mít velkou zásluhu na tom, že tato kniha vyjde.

Česká šachová legenda pan Vlastimil Jansa připravuje šachovou knihu pod názvem Včera a dnes.  Pan Jansa k knížce píše: Bude to hodně o myšlenkách, se kterými jsem se setkal, o  jejich uplatňování dříve i v dnešní  výpočetní době. Stejně tak o skvělých velmistrech včera, tak o vynikajících dnešních borcích.

předprodejní cena: 350 Kč


  • předpoklad obsah na cca 200 stránkách, možná o něco více
  • předpoklad vydání říjen-listopad 2021
  • pevná vazba
  • počet výtisků 2500Ks
  • každá kniha koupená v předprodeji bude podepsána panem Jansou
  • předprodej je možností jak spolufinancovat tuto knihu
  • Předobjednávky jsou možné i do Slovenska a po celé EU

Každému, kdo si koupí tuto knihu v předprodeji obdrží tuto knihu s podpisem pana Jansy. 

 

Předprodej je forma spolufinancování této knihy. Kde RP šachy získá díky předprodeji finance na pokrytí nákladů na výrobu této knihy a proto každý, kdo se rozhodne pro koupi této knihy v předprodeji pomáhá této knize, aby mohla vzniknout a oslovovat šachisty po další léta u nás. 

 

Kniha nebude dostání v žádném jiném obchodě než v rpsachy.cz a nebudeme jí prodávat do žádného velkoobchodu či distribuční sítě. 

 

Z těchto důvodů je podmínka platba předem, kartou a ne dobírka. V případě nevydání knihy se peníze vrátí každému na účet. 

 

víc informací  a aktuální ifnormace: http://www.nss.cz/predprodej-knihy-vcera-a-dnes---vlastimil-jansa

 a nebo tady: http://www.nss.cz/predprodej-knihy-vlastimila-jansy-se-soutezi

 

 

Vlastimil Jansa (*1942) se šachy naučil v osmi letech, v osmnácti už hrál přebor republiky mužů a roku 1964 v něm poprvé zvítězil. Velmistrem je od roku 1974. Kromě čtyř přeborů republiky vyhrál i řadu mezinárodních turnajů a byl členem stříbrného olympijského družstva na olympiádě v Lucernu 1982. V roce 2018 se stal mistrem světa seniorů v kategorii nad 65 let výsledkem 9,5 bodů z 11.

Na rozdíl od svých vrstevníků Horta, Kaválka a Smejkala je i v roce 2020 stále aktivním hráčem, hraje například českou extraligu. V anketě o nejlepšího československého hráče století se Vlastimil Jansa umístil na 10. místě.

Jansa je úspěšným trenérem, jehož žákem byl i David Navara. S trenérskou činností souvisí i jeho činnost publicistická. Spolu s Vlastimilem Hortem napsali velmi úspěšnou knihu „Zahrajte si šachy s velmistry“, jeho „Dynamika strategie zahájení“ je hlubokou sondou do myšlení šachového velmistra. Obě knihy, určené pokročilejším šachistům, byly přeloženy do několika jazyků.0x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat