Oslava ČSR v Muzeu TGM v Lánech

25.10.2012 06:43 | Oslava ČSR v Muzeu TGM v Lánech

Společnost CZECHOSLOVAK REAL i v tomto roce ve spolupráci s Muzeem T.G. Masaryka a Spoločnosťou M.R. Štefánika pořádá již tradiční oslavu 94. výročí založení samostatné Československé republiky a zároveň 4. výročí založení s...

Společnost CZECHOSLOVAK REAL i v tomto roce ve spolupráci s Muzeem T.G. Masaryka a Spoločnosťou M.R. Štefánika pořádá již tradiční oslavu 94. výročí založení samostatné Československé republiky a zároveň 4. výročí založení své společnosti. Na slavnostní odpoledne a večer státního svátku dne 28. 10. 2012 připravila společnost CZECHOSLOVAK REAL simultánní šachovou partii v Muzeu TGM v Lánech. Řada VIP hostů z oblasti businessu, politiky, sportu a kultury, se utká s českou šachovou velmistryní, olympioničkou a reprezentantkou sl. Terezou Olšarovou a p. Julií Kočetkovou, šachovou velmistryni, olympioničkou a reprezentantkou SR. Simultánku uvede Muž roku 2009 p. Martin Zach. Celou oslavu ČSR bude moderovat herečka a moderátorka sl. Lenka Vacvalová.

Oslava dále bude pokračovat slavnostním divadelním představením „Písnička pro pana prezidenta“ v podání p. Jiřího Brože – dramatizace Čapkových Hovorů s TGM (tento pořad už získal uznání v Rakousku, Švýcarsku a Kanadě). Divadelní představení uvede paní Kamila Moučková - legendární československá televizní a rozhlasová hlasatelka a moderátorka. Žena, jež jako vůbec první z obrazovky někdejší Československé televize ohlásila invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa. Dne 12. dubna 2008 byla uvedena do Dvorany slávy TýTý.

V rámci Oslavy ČSR proběhne již třetím rokem sbírka pro projekt České televize a nadace NROS - Pomozte dětem. Slavnostního programu se zúčastní také řada dalších významných osobností. Přítomna bude i řada médií a mediálních partnerů akce.

Záštitu nad akcí převzal primátor hl. města Prahy Doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.

Fotografie z roku 2011

0x 1322x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat