Meteleskum děkuji a Bleskem slibuji

15.05.2021 21:57 | Zprávy

200 hráčů si přišlo zahrát "Poslední Meteleskum Bleskum ", které nemusí být poslední. Vyhrává Jezevčík a na druhém místě je Ploutev. Třetí je Dodger a čtvrtým Filip. Nezbývá mi nic víc, než poděkovat. Děkuji za to, že jste Meteleskum Bleskum hráli!

Statistika nuda je, má však cenné údaje. Neklesejme na mysli, ona nám to vyčíslí...Tak na úvod trochu čísel...

Na první místě a potlesk a respekt hráč s jménem "Jezevčík"   a jeho výkon budí respekt!! 11,5 bodů ze 13 partií a velmistrovský výkon 2666! Druhá je Ploutev s výkonem 2657 a třetím byl Dodger a výkon 2537! Gratuluji.

Tak a teď tak trochu o předtazích..Prostě chcete ušetřit čas a to nejčastěji v zahájení a táhnete na počítači tah dříve, než jej zahraje soupeř. Většinou to ušetří čas. Jen se nesmí stát nic nečekaného! Pak se stane nehoda a nehoda není náhoda a v posledním kole to může mrzet. Nemrzelo, i tak to bylo první místo! 


Bílý vzal Sxf6 a černý čekal cokoliv jiného asi Jf3 a nebo e3 a předtáhl tah e6 a přišel o Dámu...


-
. kolo -
Tentokrát komentoval přímý přenos Petr Koutný, tedy já. Nejsem tak dobrým komentátorem jakým je Robert Cvek, ale snažil jsem se. Užíval jsem si možnost být s vámi a měl jsem radost, že jste opět přišli si zahrát. Měl jsem radost, že jste přišli se kouknout a děkuji za vaší podporu. 

Výborně zahrál i čtrnáctiletý Filip Dolenský ( snad jsem Pavle nepopletl jméno). Ročník 2007 a perfo  v turnaji 2547!! Čtvrté místo k tomu! Super...ukázka jeho partie je zde..


Jeho vítězný boj s " Ploutví" tedy hráčem, který skončil na druhém místě...Ať najdete v partii chyb kolik chcete, pak si to dali borci na férovku a byl to dobrý box! 


-
. kolo -

Vložím sem všechny partie. Tak se tady každý kdo hrál najde. A závěrem chci ještě jednou poděkovat. Článek jsem začínal slibem, že možná by jsme dali ještě jeden Meteleskum Bleskum. Říkám si, že končit se má v nejlepším, ale je tady jedno ALE..

Kdyby se někdo odvážil živě komentovat živý přenos. Měl kameru a dobrý zvuk a spolehlivý internet, možná by bylo repete. Kdyby bylo repete, věnoval bych 5 knih Vlastimila Horta do turnaje... a tu knížku by získal první, desátý, dvacátý, třicátý, čtyřicátý hráč v turnaji...


Ale, jak jsem psal..má to jedno ale...


-
. kolo -
1x 1112x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
15.05.2021 22:46 | sarmatam

Ale ? musíme zabrat, já začínám u sebe.... Jinak jezevčík ,gratulace... :-)