Juniorské polofinále se přehouplo do druhé poloviny

15.11.2023 17:27

Úterním dvojkolem se juniorské polofinále hrané v Harrachově přehouplo do druhé poloviny. Po pátém kole je u juniorů na čele se 4,5 body dvojice Jan Seidl z KŠ Říčany a Rudolf Jun z TJ CHS Chotěboř.

V těsném závěsu za nimi je skupina šesti hráčů se ziskem 4 bodů. 

U juniorek v turnaji vede se 4,5 bodyViktorie Buchtová z Beskydské šachové školy. O půl bodů méně má trojice hráček Tereza Radmila Šulcová, Tamae Severína Jakubše a Beáta Březíková.   

Mimo hlavní turnaj probíhají i jiné akce pro zabavení účastníků. Hraje se turnaj ve stolním tenisu a dnes ve středu 15.11.2023 proběhne večerní bleskový turnaj. Počasí nám sice nepřeje, ale věříme, že se od čtvrtka zlepší a dovolí nám podniknout výlet na bobovou dráhu v Harrachově. Informace pro nezúčastněné rodiče (cituji zúčastněnou maminku hráče Michala Stejskala): „Strava je výborná. Účastníci mají na výběr z několika druhů jídel, jak na oběd, tak na večeři. Snídaně jsou formou otevřeného bufetu, kde je na výběr teplá i studená snídaně. Aby se všichni stihli najíst i když hrají dlouhou partii, je vždy časový úsek pro výdej jídel dvě hodiny. Tak tuto možnost určitě všichni vítají.“

Sledujte nás na www.sachovaskola.eu a fanděte dál!


vpředu vpravo vedoucí hráč turnaje juniorů Jan Seidl


0x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat