Jak vypadá 500 kg dřeva

12.04.2021 22:37 | Zprávy

Říkal jsem si, že to sem prostě musím dát. Ne každého to bude zajímat, ale možná někoho ano. Dnes dovezl řidič zboží a říkal mi, že je toho skoro 500 kg a co to je??. Já, že šachy a on se zastavil a myslel si, že se svět zbláznil.

Takto vypadala chodba po vybalení. Přiznávám se, že jsem měl štěstí v tom, že rodina byla na terase a neviděla takový rachot.


Pracovna, tedy místnost, kde je moje království, byla ještě včera krásným pánským pokojem, kde můžu natáčet videa a žít si svůj druhý život. Tak po dnešku to vypadá takto. 


To je foto jen jedné stěny. Dveře nejdou zavřít a projít znamená dávat si pozor, na co se šlape. Ve skříni dávno není oblečení, ale dřevěné hračky. Na skříní jsou cínové šachy. A to je jen menší část toho, jak to u nás vypadá. Libor má doma většinu zboží a říkal mi, že v ložnici to vypadá u něj ještě hůř. 

Zase, když se vše vybalí, je to radost. Vůně dřeva. Šachy, kam se člověk podívá a je to jako ráj. Tolik šachů! 
Stejně nic naplat. Valí se na nás další zboží a doma máme už nůž na krku. Však to znáte. Ach ty ženy. :) A tak penetrujeme sklad a připravujeme si první prostory, kde se budeme stěhovat. Tak se ještě pokochome tím královstvím.. No dobrá. Já jen povídám a Libor penetruje. Už můj táta říkal: Dejte mi lidi, já to udělám:) 


Dříve, než jej přestěhujeme na bezpečnější místo, než je v současnoti to u nás. Stejně by mě ani ve snu minulý rok nenapadlo, že toto bude možné. První nákupy za 5000 kč a těžké sny, co s tím budeme dělat.


A dnes nákupy za statisíce a stejné sny. Co s tím budeme dělat:). Z malého snu, z jednoho nápadu, jsme za půl roku v situaci, že máme přes 1000 objednávek a o obratu ani nechci mluvit. Jestli to půjde tak dál, tak do roka a do dne jsme největším prodejcem šachů u nás a i na Slovensku a s větším obratem než má náš šachový svaz. A to ještě budeme vydávat knížky! 

Jak jsem psal, možná toto nebude zajímat každého. Možná to někoho bude zajímat. Vlastně proč si neudělat radost a nenapsat si takový článek. Stejně si říkám, že koho to nebude zajímat, pak to nebude číst. A koho to bude zajímat, tak se na to podívá. Snad ty první fotky jak vypadala dnes naše chodba, stály za pousmátí.

Petr Koutný


Tak koukněte k nám. Vymazlili jsme naše ceny tak, jak to neumí nikdo jiný. 

https://www.rpsachy.cz/cs/

6x 1306x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (6) Aktualizovat
13.04.2021 20:18 | Petr Koutný

srdce - děkuji

13.04.2021 20:00 | srdce

PŘEJÍ VÁM MNOHO USPĚCHU.

13.04.2021 10:21 | lykan

yes

13.04.2021 06:58 | Petr Koutný

Děkuji za reakce, Petr 

13.04.2021 06:45 | BezJmena

Sebechvála smrdí. Zvlášť když na jiné kydáte jen špínu. Ale to je jeden z příznaků narcismu.

13.04.2021 05:34 | Ochvatil

Vypadá to skvěle, moc Vám fandím a přeji, aby jste se stali nejlepším e-shopem nejen u nás.