Další milión aneb fenomén RP šachy

22.11.2022 06:00 | Domácí zprávy

RP šachy jsou výjimečné a mají výjimečné fanoušky. Na Youtube slavíme 4 000 000 zhlédnutí a 8 000 odběratelů. V roce 2022 máme už 1 000 000 zhlédnutí! Vydali jsme knížku, pořádali MČR mládeže, vlastníme nejčtenější šachový web a máme nejlepší fanoušky!

Video, které dnes máme pro vás připravené, začíná tam, kde to všechno začalo. Střihneme úplně první video na Youtube, první video a druhé video Roberta, a pak nechám Roberta, aby našim fanouškům poděkoval za další velký úspěch! 

Vzpomínám si na naše začátky. Už si nevzpomínám, jak jsem pojmenoval náš kanál na Youtube, ale vím, proč jsem začal nahrávat první videa na Youtube, to si vzpomínám dobře.

Když jsem měl rakovinu, týden byl na kapačkách a do žil mi tekla chemoterapie, přál jsem si získat v životě ještě jednu šanci, kterou spoustu mých přátel se stejnou nemocí už nedostala. Přestoupil jsem z první ligy do okresního přeboru a ve Vlčnově začal nahrávat pro pár kamarádů videa. 

Začínal jsem a slavil padesát zhlédnutí na  jednom videu, nevěřícně koukal, když kanál měl 100 odběratelů, a když jsem troufale oslovil Roberta s tím, jestli by do toho nešel se mnou, ledy se hnuly. Tenkrát moje nabídka zněla neuvěřitelně drze. Nabídl jsem Robertovi nahrávání videí a jedinou odměnu, kterou jsem mu mohl slíbit, byl slib, že to bude životní jízda. Upřímně, tenkrát jsem si ani neuměl představit, co to jednou bude znamenat a že se to opravdu stane něčím víc, než jen pár videí na Youtube. 

Ten příběh dál znáte. Pojmenovali jsme se spíš z nedostatku fantazie a jen na pár dní Robert a Petr šachy a tím začala naše jízda. Slavili jsme 1 mil, 2 mil, 3 mil. a dnes 4 mil. zhlédnutí! Slavili jsme každý tisíc nových fanoušků a dnes tady s vámi slavíme už 8 000 odběratelů, a dokonce poprvé se nám podařilo v jednom kalendářním roce získat více jak 1 mil. zhlédnutí! 

Na Anglickém youtube kanále máme nejvíc fanoušků v Indii, USA, Filipínách, Kypru, Finsku, Turecku, Austrálii a Kanadě. Na Streamu Seznamu jsme nahráli první video, které má za první den přes 1200 zhlédnutí! 

Vydali jsme knížku pana Vlastimila Jansy, pořádali MČR amatérů, MČR mládeže do 16.let, koupili tyto stránky, založili úspěšný e-shop a na co jsme nejvíc pyšní a hrdí, jsou naši fanoušci. Jsou skvělí, pamatuji si na ten šok, kdy nám ukradli Youtube na podporu našich fanoušků.  Tenkrát jsme si uvědomil, že prožívám neskutečnou životní jízdu. 

Pořádáme oblíbený internetový turnaj Meteleskum Bleskum, kdy naposledy si jej přišlo zahrát 230 hráčů. Sponzorujeme šachové turnaje a oddíly a jen díky Vám všem jsme mohli v roce 2022 sponzorovat šachisty částkou větší než 120 000 Kč. 

Udělali jsme i chyby, ale chybovat je lidské. Zažili jsme křivdy, podrazy a závist, soudní žaloby, vyhrožování zabitím, vydírání a neskutečné vlny pomluv a špíny. Život nás naučil, že nejvíc ublíží ten, komu jste věřili, a o kom jste si mysleli, že je přítel . Máme mnoho a mnoho přátel, ale také nepřátelé co nás nemají rádi, kteří čekají na náš pád. Díky našim fanouškům, tito lidé stále jen čekají a tento článek jim neudělá vůbec radost. S takovou neskutečnou  podporou od našich fanoušků, kterou máme a kterou denně zažíváme , je těžké padnout na kolena a vzdát to. Pro ně je tento článek a jim patří naše velké poděkování. Protože tito lidé, tito fanoušci jsou tím, co nás žene každý den dál a dál. 

Svým způsobem jsme ovlivnili šachy u nás. V něčem je určitě posunuli dál a ta cesta zdaleka nekončí. Připravujeme knížku Milana Babuly, Vlastimila Horta, turnaj amatérů 2023, rozjíždíme Stream na Seznamu a stále připravujeme nové projekty, které vás možná brzy osloví.

Můžete nás mít rádi, nebo nás můžete nesnášet, ale už jen to, že nás znáte, je důkazem, že jsme fenoménem dnešní doby. Možná to slovíčko někoho podráždí, nepíšu to v nadutosti, ale s respektem a pokorou a s vědomím, že to nejcennější, co RP šachy dnes spojuje, jsou jeho fanoušci, přátelé a kamarádi. 

Děkujeme! 

Youtube Robert a Petr šachy

Youtube Royal Chess

Facebook Robert a Petr šachy

Facebook RP šachy

www.nss.cz

www.sachycvek.cz

www.rpsachy.cz

RPšachyTV/Stream -Seznam

14x 3619x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (14) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
caissa646464

hats off

+1 /-0 | 23.11.2022 21:36

Karel Havel
Vážený pane Koutný, gratuluji Vám i Vašim spolupracovníkům ke krásnému úspěchu. Jsem rád, že se NSS daří i když osobně bych byl raději, kdyby zejména v některých Vašich článcích bulvárního charakteru bylo méně "neskutečných pomluv a špíny". Nicméně chápu, že je to zřejmě součást vašeho obchodního modelu, díky kterému dosahujete aktuální sledovanosti.
+2 /-0 | 23.11.2022 16:02

Petr Koutný

Pane Karle, jen poopravím toto byly čísla jen Youtube, ne nss.cz...NSS má mnohem větší čísla než Youtube. A přeci uznáte, že na Youtube nemáme za potřebí takový obchodní plán, který by nám zaručoval sledovanost, o které píšete. Díky za gratulaci, chtěl jsem vás jen poopravit, toto nebyl článek o nss, ale jen o Youtube....Petr 

+1 /-0 | 23.11.2022 19:35

ciki333

Přeji duu RaP, všechna nej do dalších let...Ještě bych upozornil na fakt, že portál nss je jedním z posledních ostrůvků svobody slova a projevu. Nesmírně si toho vážím a jsem rád, že nebylo vyslyšeno volání po cenzuře "liberálů" aka Kuželka (včetně jeho mutací), Jana Domese, Pavla Holáska...Tisíckrát omílané slůvko demokracie, vycházející z úst zmíněných výtečníků se stalo prázdným, bezobsažným pojmem. Pokud někteří jedinci mají rádi unifikované názory, nechť diskutují na FB ŠSČR...Tam jakákoliv "odchylka od normálu" se trestá blokací.

+7 /-4 | 22.11.2022 15:38

Tomáš Klimecký

Je to již rok co jsem se k šachu aktivně vrátil jako amatérský hráč a nově i funkcionář.Po dlouhé 12 leté pauze jsem se nestačil divit kam se šachy všeobecně u nás dostaly.Když jsem kouknul na nss tak hne bylo jasné že server nss je to pravé ořechové, rozbory partíí Robertem Cvekem , videa Petra Koutného jsem se díval každou volnou chvíli a snažil l se nečemu přiučit  atd atd naprostá spokojenost.Když bylo vyhlášeno mčr amatérů tak jsem neváhal ani minutu a hned se přihlásil jako hráč a následně jsem pomáhal i organizací.Byl to naprosto skvělý šachový týden na který nezapomenu.O to víc mne mrzí jak k tomu celému přistoupil svaz.... (kterého jsem siće členem,ale vůbec mne to netěší) tím že udělil nespavedlivou pokutu.RP šachy jsou skvělý projekt , díky tomu jsem poznal osobně Roberta i Petra, Libora a další řadu skvělých lidí kteří to myslí se šachy vážně ane jen si nahrabat do vlastní či spřizněné kapsy. Vždy budu proti nepravostem bojovat a nebojím se říci svůj názor,neskrývám se za nic neříkající nick. Roberte , Petře díky že toho mohu být součástí.

+7 /-0 | 22.11.2022 13:43

Meno

Gratuluji k úspěchu.

+7 /-0 | 22.11.2022 13:36

Tomáš Klimecký
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+0 /-1 | 22.11.2022 13:25

hejdic

Jedním slovem fantazie! Přemýšlím jak moc velké máme štěstí že se o šachy ztaráte bez vás by tu nic nebylo! Začali jste jako dva kamarádi a garážová firmička a teď máte dokonce i vlastní televizi! A to ještě Petr se nepochlubil, že první video na seznamu mělo za den 12000 prohlédnutí!!! Neskutečné! Smekámhats off

+7 /-0 | 22.11.2022 10:06

sarmatam

....za jeden tolik ? ...hmmmm ? ...tak to čumím .....

+0 /-0 | 22.11.2022 13:17

Martin Beil

Super! Ať se daří i dál smileyyes

+6 /-0 | 22.11.2022 11:49

sarmatam

....Super! ....Ať se i dál daří , jj.....

+2 /-0 | 22.11.2022 13:16

xdavx x

super prace... i ten nejvetsi ne zrovna prejici clovek, by si mel uvedomit, ze kazda prace pro sachy je pocin, ktery lze jen a pouze pochvalit. 

+7 /-0 | 22.11.2022 09:41

Jiří Kadlec

Krásné video, děkuji!

+6 /-0 | 22.11.2022 08:12

Petr Koutný

Díky. Když jsem to video včera stříhal,úplně mě šokovalo to naše první video a nebo to první Robertovo. Nakonec šok vystřídala radost, že to děláme lépe a že jde vidět pokrok...Díky moc za komentář a každému z našich fanoušků a přátel ještě jedno obrovské poděkování!! 

+9 /-0 | 22.11.2022 08:13