Co takhle porazit Mezinárodního Mistra Štefana Mazura

22.03.2021 20:08 | Ostatní

Chcete porazit Mezinárodního Mistra? Můžete-23.3.2021 od 18:00 je naplánován zápas mezi RP šachy a Pri šachu. Zajímavé bude právě to, že se budou hrát tahy, které diváci doporučují.K tomu opět dva komentované přenosy a možná kopec legrace.

Štefan Mazur a jeho diváci, kteří se budou koukat na jeho živý komentovaný přenos si budou radit tahy proti našim fanouškům a divákům našeho komentovaného přenosu. Může to být zajímavá akce lidí, kteří mají rádi šachy a chtějí aby i v této době nás šachy bavili a my mohli touto hrou žít. Když to nejde na živo a v turnajích, pak na internetu a s živým komentovaným přenosem. 

 Chceme se bavit. Chceme si zahrát a napadlo nás se Štefanem, že tady ještě nebyl zápas, kde by si diváci zahráli proti divákům. Rozumím, že nebude lehké vybrat ten nejlepší tah a třeba ten Vásš tah, ale to právě bude na komentátorovi aby ty možnosti s diváky probral a společně jsme zahráli ten nejlepší tah. 

Určitě nebudeme potřebovat pomoc počítačů! Budeme potřebovat ale pomoc diváků. Budeme potřebovat spoustu nápadů, komentářů a chytrých hlav. Protože právě ten váš tah, může vyhrát tento zápas a tento souboj. 


Říká se, že každý umí " kecat do partie"! Tak to pojďme dokázat! Pojďme si radit! Pojďme přesvědčit ostatní, že ten náš tah je správný! Můžeme společně porazit IM! Ale nezapomínejte, že on bude dělat to samé! Že i on bude využívat rady diváků! 

Za RP šachy bude komentovat Petr Koutný. Budeme si rozebírat navrhované tahy. Pokusíme si v diskuzi vybrat tu nejlepší možnost a právě proto potřebujeme vaše rady! Potřebujeme hodně zpráv v chatu a potřebujeme dát hlavy dohromady. Tím chci říct, že to může být zábava a další vymazlená akce.


Úterý, 23.3.2021 od 18:00 a opět můžete sledovat dva přímé přenosy. Můžeme sledovat zajímavý česko-slovenský souboj mezi šachivými kamarády. Vítězem bude každý, koho tato akce pobaví, rozveselí a potěší.


Hrajeme 4x rapid partii. Času dost na to si pozice pořádně rozebrat. V komentářích si vybrat ten nejlepší tah a užívat si jak společně porazíme naše slovenské kamarády! Nezapomínejte na to, že i oni nás budou chtít porazit! Že i oni si budou radit! I oni budou hrát! A i oni se budou bavit! 


Šachy nás baví, šachy nás baví s vámi! 


...a abych nezapomněl. Příští podobný zápas bude proti Robertu Cvekovi! Tedy když dáme hlavy dohromady, tak v úterý porazíme IM a příště GM..

Kdy naposledy jste porazili IM hráče? Možná jej porazíte spolu s námi toto úterý!! 


Petr Koutný

1x 1766x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
23.03.2021 14:02 | Štefan Mazúr

Tak ľahko vám to nedáme. Naši sa už pripravujú. :)