Česká klubovka originál

18.10.2020 06:16

Nabízíme nejlevněji u nás legendární České klubovky a to samostatně a nebo včetně šachovnice. Ideální pro oddíly, pro turnaje a pro každého, kdo má rád tyto legendární šachy vyrobené v ČR.

Tradiční a nezaměnitelný design navazuje na vývoj původního návrhu sady z 80. let 19. století, od jednoho z našich nejlepších sochařů Bohuslava Schnircha (1845–1901). Konkrétně vychází z u nás nejrozšířenější verze z roku 1986. Proti ní má však konstrukční vylepšení - celodřevěné jezdce (odolnější vůči poškození než dřívější plastová/dřevěná kombinace) a tělo dámy i krále je z jednoho kusu dřeva (dříve byla tato figurka vyrobena ze dvou kusů dřeva).

Jedná se o originální České klubovky vyráběné v ČR.


Nabízíme samostatně jenom figurky


https://www.rpsachy.cz/vse/sachove-figurky/ceska-klubovka-original-figurky/

Nabízíme i jako komplet figurky a šachovnici

https://www.rpsachy.cz/vse/sachove-figurky/ceska-klubovka-original-komplet/


Dokázali jsme poměrně za krátkou dobu oslovit výrobce šachovnic, figurek i vydavatele šachových knih, Zboží nenakupujeme u velkoobchodů a proto můžeme nabídnout opravdu nejlepší ceny u nás. Věříme, že dotáhneme ještě luxusního výrobce z USA a tím bude naše nabídka mít okolo 100 výrobků. 


Vše máme skladem, vše máme pro Vás. Koukněte na náš e-shop a ideálně ihned. Protože připravujeme Vánoční akce a ty ceny budou proklatě nízko.

https://www.rpsachy.cz/

Díky


ps: toto je reklamní článek

ps: nabízíme reklamy i Vám, jestli chcete propagovat komerční věci, napište nám.

1x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1)

Nezobrazuje se Vám pole pro psaní komentářů? Klikněte zde

Aktualizovat