XMAS JESENÍK OPEN

13.12.2019 05:00 | Domácí zprávy

XMAS JESENÍK OPEN je nový šachový turnaj, který pořádá Šachový klub Jeseník o zimních prázdninách mezi vánocemi a Silvestrem od 26. do 31.12.2019


Šachový klub Jeseník pořádá druhý ročník Vánočního turnaje, ale dříve než se podíváme na tento turnaj, představme si Šachový klub Jeseník.

Šachový klub Jeseník

Šachový klub s tradicí, který byl založen v roce 1950. Fungujeme nepřetržitě již 69 let.

Šachisté z ŠK Jeseník  hrají šachy především pro radost. Klub má momentálně 61 aktivních členů ve věku od 6 do 88 let a i když nejsme až na výjimky zrovna excelentní šachisté tvoříme dobrou partu, která se ráda pravidelně schází v naší klubovně v centru Jeseníku. Naši hráči hrají kromě soutěží jednotlivců také soutěže družstev. Náš A tým hraje momentálně krajský přebor, B tým oblastní přebor a C, D, E, F a G tým okresní přebor. http://www.skjesenik.cz/


XMAS JESENÍK OPEN


Proběhne kompletně celý v Hotelu M, kde Vám rádi zajistíme také ubytování a je vhodný pro šachisty všech věkových kategorií a jakékoliv šachové úrovně.


Bude se hrát v jedné skupině se zajímavým finančním fondem doplněným o poháry a věcné ceny pro vítěze kategorií chlapců a dívek do 10, 12, 14, 16 a 18 let, pro nejlepší ženu, seniora nad 60 let a cenu fair play.

Kromě hlavního turnaje na 7 kol se bude hrát na Silvestra večer také bleskový turnaj na 12 kol.
Více informací naleznete v propozicích.

Milovníci lyžování a snowboardingu mohou turnaj využít také k navštěvě četných lyžařských středisek a skiareálů v okolí. Při vhodných sněhových podmínkách jsou v provozu běžecké tratě a sjezdovka také přímo v Jeseníku.Jeseníky jsou jedním z nejnavštěvovanějších pohoří v České republice.

Město Jeseník a jeho lázně na jsou jedinečným útočištěm pro všechny, kteří si chtějí opravdu odpočinout, a to jak pasivně, tak i aktivně.

odkazy: propozice , stránky turnaje, seznam přihlášených

0x 1509x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat