Stránka nenalezena - chyba 404

Litujeme, stránka, kterou jste hledali, pravděpodobně neexistuje. Pokračujte výběrem stránky z hlavního menu nebo přejděte na úvodní stránku.

Extraliga - sezóna 2013/2014

Rozpis kol

kolo č.1 - 02.11.2013
DomácíHosté
ŠK ERA Poštovní spořitelnaBŠŠ Frýdek-Místek
Výstaviště Lysá nad LabemA64 VALOZ Grygov
TŽ TřinecLabortech Ostrava
ŠK KarvináSlavoj Ostrava - Poruba
ŠK Zikuda TurnovANCORA Tatran Litovel
1. Novoborský ŠKRapid Pardubice
kolo č.2 - 03.11.2013
DomácíHosté
A64 VALOZ GrygovŠK ERA Poštovní spořitelna
BŠŠ Frýdek-MístekVýstaviště Lysá nad Labem
Slavoj Ostrava - PorubaTŽ Třinec
Labortech OstravaŠK Karviná
Rapid PardubiceŠK Zikuda Turnov
ANCORA Tatran Litovel1. Novoborský ŠK
kolo č.3 - 30.11.2013
DomácíHosté
ANCORA Tatran LitovelŠK ERA Poštovní spořitelna
Rapid PardubiceVýstaviště Lysá nad Labem
Labortech OstravaŠK Zikuda Turnov
Slavoj Ostrava - Poruba1. Novoborský ŠK
BŠŠ Frýdek-MístekTŽ Třinec
A64 VALOZ GrygovŠK Karviná
kolo č.4 - 01.12.2013
DomácíHosté
Výstaviště Lysá nad LabemANCORA Tatran Litovel
ŠK ERA Poštovní spořitelnaRapid Pardubice
1. Novoborský ŠKLabortech Ostrava
ŠK Zikuda TurnovSlavoj Ostrava - Poruba
ŠK KarvináBŠŠ Frýdek-Místek
TŽ TřinecA64 VALOZ Grygov
kolo č.5 - 18.01.2014
DomácíHosté
ŠK ERA Poštovní spořitelnaTŽ Třinec
Výstaviště Lysá nad LabemŠK Karviná
ŠK Zikuda TurnovBŠŠ Frýdek-Místek
1. Novoborský ŠKA64 VALOZ Grygov
ANCORA Tatran LitovelLabortech Ostrava
Rapid PardubiceSlavoj Ostrava - Poruba
kolo č.6 - 19.01.2014
DomácíHosté
ŠK KarvináŠK ERA Poštovní spořitelna
TŽ TřinecVýstaviště Lysá nad Labem
A64 VALOZ GrygovŠK Zikuda Turnov
BŠŠ Frýdek-Místek1. Novoborský ŠK
Slavoj Ostrava - PorubaANCORA Tatran Litovel
Labortech OstravaRapid Pardubice
kolo č.7 - 15.02.2014
DomácíHosté
Labortech OstravaŠK ERA Poštovní spořitelna
Slavoj Ostrava - PorubaVýstaviště Lysá nad Labem
BŠŠ Frýdek-MístekANCORA Tatran Litovel
A64 VALOZ GrygovRapid Pardubice
TŽ TřinecŠK Zikuda Turnov
ŠK Karviná1. Novoborský ŠK
kolo č.8 - 16.02.2014
DomácíHosté
Výstaviště Lysá nad LabemLabortech Ostrava
ŠK ERA Poštovní spořitelnaSlavoj Ostrava - Poruba
Rapid PardubiceBŠŠ Frýdek-Místek
ANCORA Tatran LitovelA64 VALOZ Grygov
1. Novoborský ŠKTŽ Třinec
ŠK Zikuda TurnovŠK Karviná
kolo č.9 - 21.03.2014
DomácíHosté
ŠK Zikuda Turnov1. Novoborský ŠK
ANCORA Tatran LitovelRapid Pardubice
Labortech OstravaSlavoj Ostrava - Poruba
BŠŠ Frýdek-MístekA64 VALOZ Grygov
TŽ TřinecŠK Karviná
ŠK ERA Poštovní spořitelnaVýstaviště Lysá nad Labem
kolo č.10 - 22.03.2014
DomácíHosté
ŠK Zikuda TurnovŠK ERA Poštovní spořitelna
1. Novoborský ŠKVýstaviště Lysá nad Labem
ANCORA Tatran LitovelTŽ Třinec
Rapid PardubiceŠK Karviná
Labortech OstravaBŠŠ Frýdek-Místek
Slavoj Ostrava - PorubaA64 VALOZ Grygov
kolo č.11 - 23.03.2014
DomácíHosté
Výstaviště Lysá nad LabemŠK Zikuda Turnov
ŠK ERA Poštovní spořitelna1. Novoborský ŠK
ŠK KarvináANCORA Tatran Litovel
TŽ TřinecRapid Pardubice
A64 VALOZ GrygovLabortech Ostrava
BŠŠ Frýdek-MístekSlavoj Ostrava - Poruba
1. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK Zikuda TurnovvsANCORA Tatran Litovel
1 Ftáčník Lubomír 2545 0.5 0.5 Swiercz Dariusz 2627
2 Cyborowski Lukasz 2526 0.5 0.5 Tazbir Marcin 2555
3 Konopka Michal 2412 0.5 0.5 Krejčí Jan 2527
4 Polák Tomáš 2503 0.5 0.5 Bulski Krzysztof 2538
5 Bindrich Falko 2561 1 0 Svoboda Václav 2428
6 Vokáč Marek 2427 0.5 0.5 Straka Vojtěch 2323
7 Sodoma Jan 2338 1 0 Blatný Pavel 2416
8 Čech Pavel 2387 0.5 0.5 Zpěvák Pavel 2381
53
1. kolo - Extraliga - sezóna 2013
1. Novoborský ŠKvsRapid Pardubice
1 Navara David 2705 0.5 0.5 Matlakov Maxim 2700
2 Shirov Alexej 2695 0.5 0.5 Kryvoruchko Yuriy 2701
3 Pentala Harikrishna 2704 1 0 Fier Alexandr 2572
4 Láznička Viktor 2677 0.5 0.5 Petr Martin 2530
5 Bartel Mateusz 2626 1 0 Bernášek Jan 2545
6 Hráček Zbyněk 2638 0.5 0.5 Votava Jan 2512
7 Babula Vlastimil 2574 0.5 0.5 Neuman Petr 2497
8 Žilka Štěpán 2528 0.5 0.5 Jirovský Miloš 2480
53
1. kolo - Extraliga - sezóna 2013
TŽ TřinecvsLabortech Ostrava
1 Michalík Peter 2576 0.5 0.5 Miton Kamil 2597
2 Štohl Igor 2528 0.5 0.5 Dziuba Martin 2582
3 Petrík Tomáš 2519 0.5 0.5 Jakubiec Artur 2515
4 Plát Vojtěch 2472 0.5 0.5 Rašík Vítězslav 2450
5 Pisk Petr 2408 0.5 0.5 Velička Petr 2413
6 Chytilek Roman 2374 0.5 0.5 Kočiščák Jiří 2435
7 Langner Ladislav 2341 0.5 0.5 Michenka Jozef 2371
8 Walek Milan 2353 0 1 Talla Vladimír 2386
3.54.5
1. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK KarvinávsSlavoj Ostrava - Poruba
1 Jurčík Marián 2481 0 1 Mišta Alexander 2582
2 Sergeev Vladimir 2421 0 1 Jakubowski Krzysztof 2532
3 Jurčík Martin 2359 0.5 0.5 Murdzia Piotr 2444
4 Roško Luboš 2350 0 1 Malinovský Karel 2445
5 Sobek Jaroslav 2328 1 0 Caletka Radomír 2355
6 Poloch Petr 2261 0 1 Klíma Lukáš 2342
7 Olšar Jaroslav 2295 0.5 0.5 Sosna Jan 2367
8 Lys Josef 2192 0 1 Malík Jan 2295
26
1. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK ERA Poštovní spořitelnavsBŠŠ Frýdek-Místek
1 Maník Mikuláš 2404 0 1 Korobov Anton 2713
2 Černoušek Lukáš 2455 0 1 Azarov Sergei 2616
3 Jirka Jiří 2453 1 0 Antoniewski Rafal 2550
4 Šimek Petr 2392 0.5 0.5 Ponížil Cyril 2432
5 Studnička Tomáš 2352 0.5 0.5 Rausis Igors 2551
6 Příborský Jan 2357 0.5 0.5 Zwardoň Vojtěch 2383
7 Vávra Pavel 2351 0 1 Rojíček Vojtěch 2424
8 Havlíková Kristýna 2237 0.5 0.5 Vesselovsky Serguei 2349
35
1. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Výstaviště Lysá nad LabemvsA64 VALOZ Grygov
1 Landa Konstantin 2638 1 0 Šimáček Pavel 2485
2 Štoček Jiří 2543 0.5 0.5 Biolek Richard 2404
3 Yemelin Vasily 2558 0.5 0.5 Kaňovský David 2404
4 Rogozenco Dorian 2516 0 1 Bureš Jaroslav 2377
5 Oral Tomáš 2528 0.5 0.5 Vrána Jan 2366
6 Jansa Vlastimil 2449 1 0 Sluka Radek 2291
7 Priehoda Vítězslav 2371 0.5 0.5 Obšivač Josef 2306
8 Hausner Ivan 2378 1 0 Olšarová Tereza 2248
53
2. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ANCORA Tatran Litovelvs1. Novoborský ŠK
1 Swiercz Dariusz 2627 0.5 0.5 Navara David 2705
2 Tazbir Marcin 2555 0.5 0.5 Shirov Alexej 2695
3 Krejčí Jan 2527 0 1 Pentala Harikrishna 2704
4 Bulski Krzysztof 2538 0 1 Láznička Viktor 2677
5 Svoboda Václav 2428 0.5 0.5 Bartel Mateusz 2626
6 Straka Vojtěch 2323 0 1 Hráček Zbyněk 2638
7 Blatný Pavel 2416 0.5 0.5 Babula Vlastimil 2574
8 Zpěvák Pavel 2381 0 1 Cvek Robert 2516
26
2. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Rapid PardubicevsŠK Zikuda Turnov
1 Matlakov Maxim 2700 1 0 Ftáčník Lubomír 2545
2 Kryvoruchko Yuriy 2701 0.5 0.5 Cyborowski Lukasz 2526
3 Fier Alexandr 2572 1 0 Jaracz Pavel 2502
4 Petr Martin 2530 0.5 0.5 Konopka Michal 2412
5 Bernášek Jan 2545 1 0 Polák Tomáš 2503
6 Votava Jan 2512 0.5 0.5 Vokáč Marek 2427
7 Neuman Petr 2497 0.5 0.5 Sodoma Jan 2338
8 Jirovský Miloš 2480 0.5 0.5 Čech Pavel 2387
5.52.5
2. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Labortech OstravavsŠK Karviná
1 Miton Kamil 2597 0.5 0.5 Jurčík Marián 2481
2 Dziuba Martin 2582 0.5 0.5 Sergeev Vladimir 2421
3 Jakubiec Artur 2515 1 0 Jurčík Martin 2359
4 Rašík Vítězslav 2450 0.5 0.5 Roško Luboš 2350
5 Velička Petr 2413 1 0 Sobek Jaroslav 2328
6 Kočiščák Jiří 2435 1 0 Poloch Petr 2261
7 Michenka Jozef 2371 1 0 Olšar Jaroslav 2295
8 Talla Vladimír 2386 0.5 0.5 Lys Josef 2192
62
2. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Slavoj Ostrava - PorubavsTŽ Třinec
1 Mišta Alexander 2582 0.5 0.5 Michalík Peter 2576
2 Jakubowski Krzysztof 2532 0.5 0.5 Štohl Igor 2528
3 Murdzia Piotr 2444 0 1 Petrík Tomáš 2519
4 Malinovský Karel 2445 0 1 Plát Vojtěch 2472
5 Caletka Radomír 2355 0.5 0.5 Pisk Petr 2408
6 Klíma Lukáš 2342 0.5 0.5 Chytilek Roman 2374
7 Sosna Jan 2367 0.5 0.5 Langner Ladislav 2341
8 Adámek Jiří 2298 0.5 0.5 Walek Milan 2353
35
2. kolo - Extraliga - sezóna 2013
BŠŠ Frýdek-MístekvsVýstaviště Lysá nad Labem
1 Korobov Anton 2713 0.5 0.5 Landa Konstantin 2638
2 Azarov Sergei 2616 0.5 0.5 Štoček Jiří 2543
3 Antoniewski Rafal 2550 0.5 0.5 Yemelin Vasily 2558
4 Ponížil Cyril 2432 0 1 Rogozenco Dorian 2516
5 Rausis Igors 2551 0.5 0.5 Oral Tomáš 2528
6 Zwardoň Vojtěch 2383 0.5 0.5 Jansa Vlastimil 2449
7 Rojíček Vojtěch 2424 1 0 Priehoda Vítězslav 2371
8 Vesselovsky Serguei 2349 0.5 0.5 Hausner Ivan 2378
44
2. kolo - Extraliga - sezóna 2013
A64 VALOZ GrygovvsŠK ERA Poštovní spořitelna
1 Šimáček Pavel 2485 1 0 Maník Mikuláš 2404
2 Biolek Richard 2404 1 0 Černoušek Lukáš 2455
3 Kaňovský David 2404 1 0 Jirka Jiří 2453
4 Bureš Jaroslav 2377 0.5 0.5 Šimek Petr 2392
5 Biolek Richard 2419 1 0 Studnička Tomáš 2352
6 Vrána Jan 2366 1 0 Příborský Jan 2357
7 Sluka Radek 2291 1 0 Vávra Pavel 2351
8 Obšivač Josef 2306 1 0 Havlíková Kristýna 2237
7.50.5
3. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ANCORA Tatran LitovelvsŠK ERA Poštovní spořitelna
1 Swiercz Dariusz 2627 1 0 Maník Mikuláš 2404
2 Tazbir Marcin 2555 0 1 Černoušek Lukáš 2455
3 Duda Jan-Krzysztop 2542 0.5 0.5 Jirka Jiří 2453
4 Krejčí Jan 2527 1 0 Šimek Petr 2392
5 Svoboda Václav 2428 0.5 0.5 Studnička Tomáš 2352
6 Kuchynka Lukáš 2304 0 1 Vávra Pavel 2351
7 Vlasák Lukáš 2336 1 0 Řehořek Martin 2315
8 Straka Vojtěch 2323 0.5 0.5 Kovář Vojtěch 2303
4.53.5
3. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Rapid PardubicevsVýstaviště Lysá nad Labem
1 Kempinski Robert 2590 0.5 0.5 Najer Evgeniy 2641
2 Heberla Bartolomiej 2556 0.5 0.5 Landa Konstantin 2638
3 Petr Martin 2530 0.5 0.5 Štoček Jiří 2543
4 Bernášek Jan 2545 0.5 0.5 Yemelin Vasily 2558
5 Votava Jan 2512 0.5 0.5 Oral Tomáš 2528
6 Neuman Petr 2497 1 0 Jansa Vlastimil 2449
7 Jirovský Miloš 2480 0.5 0.5 Hausner Ivan 2378
8 Veselý Tomáš 2092 0.5 0.5 Šuráň Jan 2355
4.53.5
3. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Labortech OstravavsŠK Zikuda Turnov
1 Miton Kamil 2597 0.5 0.5 Ftáčník Lubomír 2545
2 Dziuba Martin 2582 0.5 0.5 Cyborowski Lukasz 2526
3 Jakubiec Artur 2515 0.5 0.5 Jaracz Pavel 2502
4 Rašík Vítězslav 2450 1 0 Konopka Michal 2412
5 Velička Petr 2413 0 1 Polák Tomáš 2503
6 Michenka Jozef 2371 0.5 0.5 Vokáč Marek 2427
7 Talla Vladimír 2386 1 0 Sodoma Jan 2338
8 Fiřt Stanislav 2258 0.5 0.5 Čech Pavel 2387
4.53.5
3. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Slavoj Ostrava - Porubavs1. Novoborský ŠK
1 Mišta Alexander 2582 0.5 0.5 Navara David 2705
2 Bobras Piotr 2518 0 1 Pentala Harikrishna 2704
3 Malinovský Karel 2445 0.5 0.5 Láznička Viktor 2677
4 Caletka Radomír 2355 0.5 0.5 Hráček Zbyněk 2638
5 Klíma Lukáš 2342 0 1 Markoš Ján 2589
6 Adámek Jiří 2298 0 1 Cvek Robert 2516
7 Malík Jan 2295 0 1 Hába Petr 2505
8 Kašpárek Ivo 0 0 1 Kriebel Tadeáš 2363
1.56.5
3. kolo - Extraliga - sezóna 2013
BŠŠ Frýdek-MístekvsTŽ Třinec
1 Azarov Sergei 2616 1 0 Michalík Peter 2576
2 Zhigalko Andrey 2619 1 0 Štohl Igor 2528
3 Antoniewski Rafal 2550 1 0 Petrík Tomáš 2519
4 Ponížil Cyril 2432 0.5 0.5 Plát Vojtěch 2472
5 Rausis Igors 2551 0.5 0.5 Chytilek Roman 2374
6 Zwardoň Vojtěch 2383 0.5 0.5 Langner Ladislav 2341
7 Rojíček Vojtěch 2424 1 0 Walek Milan 2353
8 Jasný Stanislav 2320 0.5 0.5 Neděla Vlastimil 2304
62
3. kolo - Extraliga - sezóna 2013
A64 VALOZ GrygovvsŠK Karviná
1 Šimáček Pavel 2485 0 1 Danin Alexandr 2593
2 Stachowiak Kamil 2450 0.5 0.5 Jurčík Marián 2481
3 Biolek Richard 2404 0.5 0.5 Sergeev Vladimir 2421
4 Luch Michal 2437 0.5 0.5 Roško Luboš 2350
5 Kaňovský David 2404 1 0 Sobek Jaroslav 2328
6 Bureš Jaroslav 2377 0.5 0.5 Poloch Petr 2261
7 Biolek Richard 2419 1 0 Olšar Jaroslav 2295
8 Vrána Jan 2366 0 1 Lys Josef 2192
44
4. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK Zikuda TurnovvsSlavoj Ostrava - Poruba
1 Ftáčník Lubomír 2545 0.5 0.5 Mišta Alexander 2582
2 Cyborowski Lukasz 2526 0 1 Bobras Piotr 2518
3 Jaracz Pavel 2502 1 0 Jakubowski Krzysztof 2532
4 Konopka Michal 2412 0.5 0.5 Malinovský Karel 2445
5 Polák Tomáš 2503 0.5 0.5 Caletka Radomír 2355
6 Vokáč Marek 2427 0.5 0.5 Klíma Lukáš 2342
7 Sodoma Jan 2338 0.5 0.5 Adámek Jiří 2298
8 Čech Pavel 2387 0.5 0.5 Malík Jan 2295
44
4. kolo - Extraliga - sezóna 2013
1. Novoborský ŠKvsLabortech Ostrava
1 Navara David 2705 0.5 0.5 Miton Kamil 2597
2 Pentala Harikrishna 2704 1 0 Dziuba Martin 2582
3 Láznička Viktor 2677 0 1 Jakubiec Artur 2515
4 Hráček Zbyněk 2638 0.5 0.5 Rašík Vítězslav 2450
5 Markoš Ján 2589 1 0 Velička Petr 2413
6 Babula Vlastimil 2574 0.5 0.5 Kočiščák Jiří 2435
7 Žilka Štěpán 2528 1 0 Michenka Jozef 2371
8 Cvek Robert 2516 1 0 Talla Vladimír 2386
5.52.5
4. kolo - Extraliga - sezóna 2013
TŽ TřinecvsA64 VALOZ Grygov
1 Michalík Peter 2576 1 0 Šimáček Pavel 2485
2 Štohl Igor 2528 0.5 0.5 Stachowiak Kamil 2450
3 Petrík Tomáš 2519 1 0 Biolek Richard 2404
4 Plát Vojtěch 2472 0 1 Luch Michal 2437
5 Chytilek Roman 2374 0 1 Kaňovský David 2404
6 Langner Ladislav 2341 1 0 Biolek Richard 2419
7 Walek Milan 2353 0 1 Sluka Radek 2291
8 Neděla Vlastimil 2304 0.5 0.5 Obšivač Josef 2306
44
4. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK KarvinávsBŠŠ Frýdek-Místek
1 Danin Alexandr 2593 0.5 0.5 Azarov Sergei 2616
2 Jurčík Marián 2481 0.5 0.5 Zhigalko Andrey 2619
3 Sergeev Vladimir 2421 0.5 0.5 Antoniewski Rafal 2550
4 Roško Luboš 2350 0.5 0.5 Ponížil Cyril 2432
5 Sobek Jaroslav 2328 0 1 Rausis Igors 2551
6 Poloch Petr 2261 0.5 0.5 Rojíček Vojtěch 2424
7 Olšar Jaroslav 2295 0 1 Vesselovsky Serguei 2349
8 Lys Josef 2192 0.5 0.5 Jasný Stanislav 2320
35
4. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK ERA Poštovní spořitelnavsRapid Pardubice
1 Maník Mikuláš 2404 0.5 0.5 Kempinski Robert 2590
2 Černoušek Lukáš 2455 0 1 Heberla Bartolomiej 2556
3 Jirka Jiří 2453 0 1 Petr Martin 2530
4 Studnička Tomáš 2352 0.5 0.5 Bernášek Jan 2545
5 Příborský Jan 2357 0.5 0.5 Votava Jan 2512
6 Vávra Pavel 2351 0 1 Neuman Petr 2497
7 Řehořek Martin 2315 0 1 Jirovský Miloš 2480
8 Kovář Vojtěch 2303 0.5 0.5 Bernard Borek 2324
26
4. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Výstaviště Lysá nad LabemvsANCORA Tatran Litovel
1 Najer Evgeniy 2641 1 0 Swiercz Dariusz 2627
2 Landa Konstantin 2638 0.5 0.5 Tazbir Marcin 2555
3 Štoček Jiří 2543 0.5 0.5 Duda Jan-Krzysztop 2542
4 Yemelin Vasily 2558 0.5 0.5 Krejčí Jan 2527
5 Oral Tomáš 2528 0.5 0.5 Svoboda Václav 2428
6 Jansa Vlastimil 2449 0 1 Kuchynka Lukáš 2304
7 Priehoda Vítězslav 2371 0.5 0.5 Vlasák Lukáš 2336
8 Hausner Ivan 2378 0.5 0.5 Straka Vojtěch 2323
44
5. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK Zikuda TurnovvsBŠŠ Frýdek-Místek
1 Ftáčník Lubomír 2545 0.5 0.5 Azarov Sergei 2616
2 Cyborowski Lukasz 2526 0.5 0.5 Fedorov Aleksei 2569
3 Jaracz Pavel 2502 0.5 0.5 Antoniewski Rafal 2550
4 Konopka Michal 2412 0 1 Ponížil Cyril 2432
5 Polák Tomáš 2503 0.5 0.5 Rausis Igors 2551
6 Vokáč Marek 2427 0 1 Zwardoň Vojtěch 2383
7 Sodoma Jan 2338 0 1 Rojíček Vojtěch 2424
8 Čech Pavel 2387 0.5 0.5 Jasný Stanislav 2320
2.55.5
5. kolo - Extraliga - sezóna 2013
1. Novoborský ŠKvsA64 VALOZ Grygov
1 Navara David 2705 0 1 Biolek Richard 2404
2 Shirov Alexej 2695 1 0 Kaňovský David 2404
3 Sasikiran Krishnan 2666 1 0 Biolek Richard 2419
4 Hráček Zbyněk 2638 1 0 Vrána Jan 2366
5 Markoš Ján 2589 1 0 Sluka Radek 2291
6 Babula Vlastimil 2574 1 0 Obšivač Josef 2306
7 Žilka Štěpán 2528 1 0 Olšarová Karolína 2275
8 Cvek Robert 2516 1 0 Olšarová Tereza 2248
71
5. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ANCORA Tatran LitovelvsLabortech Ostrava
1 Krejčí Jan 2527 0 1 Miton Kamil 2597
2 Bulski Krzysztof 2538 0 1 Dziuba Martin 2582
3 Svoboda Václav 2428 0.5 0.5 Rašík Vítězslav 2450
4 Butkiewicz Lukasz 2432 0.5 0.5 Velička Petr 2413
5 Stratil Ladislav 2358 0.5 0.5 Jedynak Radoslaw 2455
6 Vlasák Lukáš 2336 1 0 Kočiščák Jiří 2435
7 Straka Vojtěch 2323 1 0 Michenka Jozef 2371
8 Zpěvák Pavel 2381 0 1 Talla Vladimír 2386
3.54.5
5. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Rapid PardubicevsSlavoj Ostrava - Poruba
1 Movsesian Sergei 2700 0.5 0.5 Mišta Alexander 2582
2 Kryvoruchko Yuriy 2701 0 1 Bobras Piotr 2518
3 Heberla Bartolomiej 2556 1 0 Murdzia Piotr 2444
4 Petr Martin 2530 0.5 0.5 Malinovský Karel 2445
5 Bernášek Jan 2545 1 0 Caletka Radomír 2355
6 Neuman Petr 2497 0.5 0.5 Klíma Lukáš 2342
7 Jirovský Miloš 2480 0 1 Sosna Jan 2367
8 Prandstetter Eduard 2262 1 0 Malík Jan 2295
4.53.5
5. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK ERA Poštovní spořitelnavsTŽ Třinec
1 Maník Mikuláš 2404 0 1 Michalík Peter 2576
2 Černoušek Lukáš 2455 1 0 Štohl Igor 2528
3 Jirka Jiří 2453 0 1 Petrík Tomáš 2519
4 Šimek Petr 2392 0.5 0.5 Plát Vojtěch 2472
5 Studnička Tomáš 2352 0.5 0.5 Pisk Petr 2408
6 Řehořek Martin 2315 0.5 0.5 Langner Ladislav 2341
7 Kovář Vojtěch 2303 1 0 Walek Milan 2353
8 Havlíková Kristýna 2237 0 1 Neděla Vlastimil 2304
3.54.5
5. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Výstaviště Lysá nad LabemvsŠK Karviná
1 Najer Evgeniy 2641 1 0 Jurčík Marián 2481
2 Landa Konstantin 2638 0.5 0.5 Jurčík Martin 2359
3 Štoček Jiří 2543 1 0 Sobek Jaroslav 2328
4 Rogozenco Dorian 2516 1 0 Olšar Jaroslav 2295
5 Oral Tomáš 2528 1 0 Lys Josef 2192
6 Jansa Vlastimil 2449 1 0 Zimniok Lubomír 2140
7 Svoboda Svatopluk 2331 1 0 Szotek Josef 2036
8 Mirumian Vigen 2498 1 0 Sobek Rostislav 2023
7.50.5
6. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Labortech OstravavsRapid Pardubice
1 Miton Kamil 2597 0.5 0.5 Movsesian Sergei 2700
2 Dziuba Martin 2582 0 1 Kryvoruchko Yuriy 2701
3 Rašík Vítězslav 2450 0.5 0.5 Heberla Bartolomiej 2556
4 Velička Petr 2413 0.5 0.5 Petr Martin 2530
5 Jedynak Radoslaw 2455 0.5 0.5 Bernášek Jan 2545
6 Kočiščák Jiří 2435 0.5 0.5 Neuman Petr 2497
7 Michenka Jozef 2371 0.5 0.5 Jirovský Miloš 2480
8 Talla Vladimír 2386 1 0 Prandstetter Eduard 2262
44
6. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Slavoj Ostrava - PorubavsANCORA Tatran Litovel
1 Mišta Alexander 2582 0.5 0.5 Krejčí Jan 2527
2 Bobras Piotr 2518 0.5 0.5 Bulski Krzysztof 2538
3 Murdzia Piotr 2444 0.5 0.5 Svoboda Václav 2428
4 Malinovský Karel 2445 0 1 Butkiewicz Lukasz 2432
5 Caletka Radomír 2355 0.5 0.5 Vlasák Lukáš 2336
6 Klíma Lukáš 2342 0 1 Straka Vojtěch 2323
7 Sosna Jan 2367 1 0 Zpěvák Pavel 2381
8 Malík Jan 2295 0.5 0.5 Bělunek Vladimír 2253
3.54.5
6. kolo - Extraliga - sezóna 2013
BŠŠ Frýdek-Místekvs1. Novoborský ŠK
1 Azarov Sergei 2616 0 1 Navara David 2705
2 Fedorov Aleksei 2569 0 1 Shirov Alexej 2695
3 Antoniewski Rafal 2550 0.5 0.5 Láznička Viktor 2677
4 Ponížil Cyril 2432 0 1 Sasikiran Krishnan 2666
5 Rausis Igors 2551 0.5 0.5 Hráček Zbyněk 2638
6 Zwardoň Vojtěch 2383 0 1 Markoš Ján 2589
7 Rojíček Vojtěch 2424 0.5 0.5 Babula Vlastimil 2574
8 Jasný Stanislav 2320 0.5 0.5 Žilka Štěpán 2528
26
6. kolo - Extraliga - sezóna 2013
A64 VALOZ GrygovvsŠK Zikuda Turnov
1 Biolek Richard 2404 0 1 Ftáčník Lubomír 2545
2 Kaňovský David 2404 0 1 Cyborowski Lukasz 2526
3 Biolek Richard 2419 0.5 0.5 Jaracz Pavel 2502
4 Vrána Jan 2366 0.5 0.5 Konopka Michal 2412
5 Sluka Radek 2291 0 1 Polák Tomáš 2503
6 Obšivač Josef 2306 0 1 Vokáč Marek 2427
7 Olšarová Karolína 2275 0.5 0.5 Sodoma Jan 2338
8 Olšarová Tereza 2248 0.5 0.5 Kulhánek Tomáš 2345
26
6. kolo - Extraliga - sezóna 2013
TŽ TřinecvsVýstaviště Lysá nad Labem
1 Michalík Peter 2576 0.5 0.5 Najer Evgeniy 2641
2 Štohl Igor 2528 0 1 Landa Konstantin 2638
3 Petrík Tomáš 2519 0.5 0.5 Štoček Jiří 2543
4 Plát Vojtěch 2472 0.5 0.5 Rogozenco Dorian 2516
5 Pisk Petr 2408 0.5 0.5 Oral Tomáš 2528
6 Langner Ladislav 2341 0 1 Jansa Vlastimil 2449
7 Walek Milan 2353 0 1 Mirumian Vigen 2498
8 Neděla Vlastimil 2304 0.5 0.5 Meduna Eduard 2369
2.55.5
6. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK KarvinávsŠK ERA Poštovní spořitelna
1 Jurčík Marián 2481 0 1 Maník Mikuláš 2404
2 Jurčík Martin 2359 1 0 Černoušek Lukáš 2455
3 Sobek Jaroslav 2328 1 0 Jirka Jiří 2453
4 Olšar Jaroslav 2295 0.5 0.5 Šimek Petr 2392
5 Lys Josef 2192 0 1 Studnička Tomáš 2352
6 Zimniok Lubomír 2140 1 0 Řehořek Martin 2315
7 Szotek Josef 2036 0 1 Kovář Vojtěch 2303
8 Sobek Rostislav 2023 1 0 Havlíková Kristýna 2237
4.53.5
7. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Labortech OstravavsŠK ERA Poštovní spořitelna
1 Miton Kamil 2597 0.5 0.5 Carlsson Pontus 2499
2 Jakubiec Artur 2515 0.5 0.5 Maník Mikuláš 2404
3 Rašík Vítězslav 2450 0.5 0.5 Černoušek Lukáš 2455
4 Velička Petr 2413 0.5 0.5 Jirka Jiří 2453
5 Jedynak Radoslaw 2455 0.5 0.5 Šimek Petr 2392
6 Kočiščák Jiří 2435 0 1 Studnička Tomáš 2352
7 Michenka Jozef 2371 0 1 Vávra Pavel 2351
8 Talla Vladimír 2386 0 1 Kovář Vojtěch 2303
2.55.5
7. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Slavoj Ostrava - PorubavsVýstaviště Lysá nad Labem
1 Mišta Alexander 2582 1 0 Najer Evgeniy 2641
2 Bobras Piotr 2518 0.5 0.5 Landa Konstantin 2638
3 Jakubowski Krzysztof 2532 1 0 Štoček Jiří 2543
4 Malinovský Karel 2445 0 1 Yemelin Vasily 2558
5 Caletka Radomír 2355 0 1 Oral Tomáš 2528
6 Klíma Lukáš 2342 1 0 Jansa Vlastimil 2449
7 Sosna Jan 2367 0.5 0.5 Hausner Ivan 2378
8 Adámek Jiří 2298 0.5 0.5 Meduna Eduard 2369
4.53.5
7. kolo - Extraliga - sezóna 2013
BŠŠ Frýdek-MístekvsANCORA Tatran Litovel
1 Azarov Sergei 2616 0.5 0.5 Tazbir Marcin 2555
2 Fedorov Aleksei 2569 0.5 0.5 Krejčí Jan 2527
3 Antoniewski Rafal 2550 1 0 Kuchynka Lukáš 2304
4 Ponížil Cyril 2432 0.5 0.5 Butkiewicz Lukasz 2432
5 Rausis Igors 2551 1 0 Vlasák Lukáš 2336
6 Zwardoň Vojtěch 2383 1 0 Straka Vojtěch 2323
7 Rojíček Vojtěch 2424 1 0 Krejčí Jan 2138
8 Vesselovsky Serguei 2349 1 0 Knajbl Michael 0
6.51.5
7. kolo - Extraliga - sezóna 2013
A64 VALOZ GrygovvsRapid Pardubice
1 Šimáček Pavel 2485 0 1 Kryvoruchko Yuriy 2701
2 Stachowiak Kamil 2450 0.5 0.5 Kempinski Robert 2590
3 Biolek Richard 2404 0 1 Heberla Bartolomiej 2556
4 Luch Michal 2437 0.5 0.5 Petr Martin 2530
5 Kaňovský David 2404 0.5 0.5 Bernášek Jan 2545
6 Vrána Jan 2366 0.5 0.5 Votava Jan 2512
7 Sluka Radek 2291 0 1 Neuman Petr 2497
8 Obšivač Josef 2306 0 1 Jirovský Miloš 2480
26
7. kolo - Extraliga - sezóna 2013
TŽ TřinecvsŠK Zikuda Turnov
1 Michalík Peter 2576 0 1 Ftáčník Lubomír 2545
2 Štohl Igor 2528 0.5 0.5 Jaracz Pavel 2502
3 Petrík Tomáš 2519 0.5 0.5 Konopka Michal 2412
4 Plát Vojtěch 2472 0.5 0.5 Polák Tomáš 2503
5 Pisk Petr 2408 0.5 0.5 Bindrich Falko 2561
6 Chytilek Roman 2374 0.5 0.5 Vokáč Marek 2427
7 Langner Ladislav 2341 0.5 0.5 Sodoma Jan 2338
8 Neděla Vlastimil 2304 0 1 Čech Pavel 2387
35
7. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK Karvinávs1. Novoborský ŠK
1 Jurčík Marián 2481 0 1 Navara David 2705
2 Sergeev Vladimir 2421 0.5 0.5 Láznička Viktor 2677
3 Jurčík Martin 2359 0 1 Hráček Zbyněk 2638
4 Roško Luboš 2350 0 1 Babula Vlastimil 2574
5 Sobek Jaroslav 2328 0.5 0.5 Žilka Štěpán 2528
6 Poloch Petr 2261 0.5 0.5 Cvek Robert 2516
7 Olšar Jaroslav 2295 0 1 Hába Petr 2505
8 Lys Josef 2192 0 1 Kriebel Tadeáš 2363
1.56.5
8. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK Zikuda TurnovvsŠK Karviná
1 Ftáčník Lubomír 2545 1 0 Jurčík Marián 2481
2 Jaracz Pavel 2502 0.5 0.5 Sergeev Vladimir 2421
3 Konopka Michal 2412 1 0 Jurčík Martin 2359
4 Polák Tomáš 2503 1 0 Roško Luboš 2350
5 Bindrich Falko 2561 1 0 Sobek Jaroslav 2328
6 Vokáč Marek 2427 0.5 0.5 Poloch Petr 2261
7 Sodoma Jan 2338 1 0 Olšar Jaroslav 2295
8 Čech Pavel 2387 1 0 Lys Josef 2192
71
8. kolo - Extraliga - sezóna 2013
1. Novoborský ŠKvsTŽ Třinec
1 Navara David 2705 1 0 Michalík Peter 2576
2 Láznička Viktor 2677 0.5 0.5 Štohl Igor 2528
3 Hráček Zbyněk 2638 1 0 Petrík Tomáš 2519
4 Babula Vlastimil 2574 0.5 0.5 Plát Vojtěch 2472
5 Žilka Štěpán 2528 0.5 0.5 Pisk Petr 2408
6 Cvek Robert 2516 0.5 0.5 Chytilek Roman 2374
7 Hába Petr 2505 0.5 0.5 Langner Ladislav 2341
8 Kriebel Tadeáš 2363 0.5 0.5 Walek Milan 2353
53
8. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ANCORA Tatran LitovelvsA64 VALOZ Grygov
1 Tazbir Marcin 2555 1 0 Šimáček Pavel 2485
2 Krejčí Jan 2527 0 1 Stachowiak Kamil 2450
3 Kuchynka Lukáš 2304 0.5 0.5 Biolek Richard 2404
4 Butkiewicz Lukasz 2432 0.5 0.5 Luch Michal 2437
5 Vlasák Lukáš 2336 0.5 0.5 Kaňovský David 2404
6 Straka Vojtěch 2323 1 0 Bureš Jaroslav 2377
7 Blatný Pavel 2416 0.5 0.5 Biolek Richard 2419
8 Krejčí Jan 2138 0.5 0.5 Obšivač Josef 2306
4.53.5
8. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Rapid PardubicevsBŠŠ Frýdek-Místek
1 Kryvoruchko Yuriy 2701 1 0 Azarov Sergei 2616
2 Kempinski Robert 2590 0 1 Fedorov Aleksei 2569
3 Heberla Bartolomiej 2556 0.5 0.5 Antoniewski Rafal 2550
4 Petr Martin 2530 1 0 Ponížil Cyril 2432
5 Bernášek Jan 2545 0 1 Rausis Igors 2551
6 Votava Jan 2512 0.5 0.5 Zwardoň Vojtěch 2383
7 Neuman Petr 2497 0.5 0.5 Rojíček Vojtěch 2424
8 Jirovský Miloš 2480 0.5 0.5 Jasný Stanislav 2320
44
8. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK ERA Poštovní spořitelnavsSlavoj Ostrava - Poruba
1 Carlsson Pontus 2499 0.5 0.5 Mišta Alexander 2582
2 Maník Mikuláš 2404 0 1 Bobras Piotr 2518
3 Černoušek Lukáš 2455 0 1 Jakubowski Krzysztof 2532
4 Jirka Jiří 2453 0 1 Malinovský Karel 2445
5 Šimek Petr 2392 0 1 Caletka Radomír 2355
6 Studnička Tomáš 2352 0.5 0.5 Klíma Lukáš 2342
7 Vávra Pavel 2351 0 1 Sosna Jan 2367
8 Kovář Vojtěch 2303 0 1 Adámek Jiří 2298
17
8. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Výstaviště Lysá nad LabemvsLabortech Ostrava
1 Najer Evgeniy 2641 0.5 0.5 Miton Kamil 2597
2 Landa Konstantin 2638 0.5 0.5 Jakubiec Artur 2515
3 Štoček Jiří 2543 0.5 0.5 Rašík Vítězslav 2450
4 Yemelin Vasily 2558 1 0 Velička Petr 2413
5 Oral Tomáš 2528 1 0 Jedynak Radoslaw 2455
6 Jansa Vlastimil 2449 1 0 Kočiščák Jiří 2435
7 Priehoda Vítězslav 2371 0.5 0.5 Michenka Jozef 2371
8 Hausner Ivan 2378 0.5 0.5 Talla Vladimír 2386
5.52.5
9. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK Zikuda Turnovvs1. Novoborský ŠK
1 Ftáčník Lubomír 2545 0.5 0.5 Navara David 2705
2 Cyborowski Lukasz 2526 0 1 Wojtaszek Radoslaw 2711
3 Jaracz Pavel 2502 0.5 0.5 Shirov Alexej 2695
4 Konopka Michal 2412 0 1 Láznička Viktor 2677
5 Polák Tomáš 2503 0.5 0.5 Bartel Mateusz 2626
6 Vokáč Marek 2427 0 1 Hráček Zbyněk 2638
7 Sodoma Jan 2338 0.5 0.5 Žilka Štěpán 2528
8 Čech Pavel 2387 0.5 0.5 Cvek Robert 2516
2.55.5
9. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ANCORA Tatran LitovelvsRapid Pardubice
1 Krejčí Jan 2527 0.5 0.5 Movsesian Sergei 2700
2 Svoboda Václav 2428 0 1 Kempinski Robert 2590
3 Kuchynka Lukáš 2304 0 1 Heberla Bartolomiej 2556
4 Vlasák Lukáš 2336 0 1 Petr Martin 2530
5 Straka Vojtěch 2323 0.5 0.5 Bernášek Jan 2545
6 Zpěvák Pavel 2381 0 1 Votava Jan 2512
7 Bělunek Vladimír 2253 0.5 0.5 Neuman Petr 2497
8 Krejčí Jan 2138 0 1 Jirovský Miloš 2480
1.56.5
9. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Labortech OstravavsSlavoj Ostrava - Poruba
1 Miton Kamil 2597 1 0 Bobras Piotr 2518
2 Jakubiec Artur 2515 1 0 Jakubowski Krzysztof 2532
3 Rašík Vítězslav 2450 1 0 Murdzia Piotr 2444
4 Velička Petr 2413 1 0 Malinovský Karel 2445
5 Kočiščák Jiří 2435 0.5 0.5 Klíma Lukáš 2342
6 Michenka Jozef 2371 0.5 0.5 Sosna Jan 2367
7 Talla Vladimír 2386 0.5 0.5 Adámek Jiří 2298
8 Fiřt Stanislav 2258 0.5 0.5 Malík Jan 2295
62
9. kolo - Extraliga - sezóna 2013
BŠŠ Frýdek-MístekvsA64 VALOZ Grygov
1 Korobov Anton 2713 1 0 Šimáček Pavel 2485
2 Azarov Sergei 2616 0.5 0.5 Biolek Richard 2404
3 Fedorov Aleksei 2569 1 0 Kaňovský David 2404
4 Ponížil Cyril 2432 0 1 Bureš Jaroslav 2377
5 Rausis Igors 2551 1 0 Biolek Richard 2419
6 Zwardoň Vojtěch 2383 0.5 0.5 Vrána Jan 2366
7 Rojíček Vojtěch 2424 1 0 Sluka Radek 2291
8 Jasný Stanislav 2320 1 0 Olšarová Karolína 2275
62
9. kolo - Extraliga - sezóna 2013
TŽ TřinecvsŠK Karviná
1 Michalík Peter 2576 0 1 Jurčík Marián 2481
2 Štohl Igor 2528 0.5 0.5 Sergeev Vladimir 2421
3 Petrík Tomáš 2519 0 1 Kolosowski Mateusz 2443
4 Plát Vojtěch 2472 1 0 Roško Luboš 2350
5 Pisk Petr 2408 0.5 0.5 Sobek Jaroslav 2328
6 Langner Ladislav 2341 0.5 0.5 Olšar Jaroslav 2295
7 Neděla Vlastimil 2304 0 1 Lys Josef 2192
8 Sikorová Olga 2278 0.5 0.5 Zimniok Lubomír 2140
35
9. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK ERA Poštovní spořitelnavsVýstaviště Lysá nad Labem
1 Carlsson Pontus 2499 0.5 0.5 Najer Evgeniy 2641
2 Černoušek Lukáš 2455 0 1 Štoček Jiří 2543
3 Jirka Jiří 2453 0 1 Yemelin Vasily 2558
4 Šimek Petr 2392 0 1 Rogozenco Dorian 2516
5 Studnička Tomáš 2352 1 0 Oral Tomáš 2528
6 Vávra Pavel 2351 0 1 Jansa Vlastimil 2449
7 Kovář Vojtěch 2303 0.5 0.5 Hausner Ivan 2378
8 Kuba Jindřich 2236 0.5 0.5 Meduna Eduard 2369
2.55.5
10. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK Zikuda TurnovvsŠK ERA Poštovní spořitelna
1 Ftáčník Lubomír 2545 0.5 0.5 Carlsson Pontus 2499
2 Cyborowski Lukasz 2526 0 1 Černoušek Lukáš 2455
3 Jaracz Pavel 2502 0.5 0.5 Jirka Jiří 2453
4 Konopka Michal 2412 0.5 0.5 Šimek Petr 2392
5 Polák Tomáš 2503 1 0 Studnička Tomáš 2352
6 Vokáč Marek 2427 0.5 0.5 Vávra Pavel 2351
7 Sodoma Jan 2338 1 0 Kovář Vojtěch 2303
8 Čech Pavel 2387 0.5 0.5 Havlíková Kristýna 2237
4.53.5
10. kolo - Extraliga - sezóna 2013
1. Novoborský ŠKvsVýstaviště Lysá nad Labem
1 Navara David 2705 0.5 0.5 Ponomariov Ruslan 2731
2 Wojtaszek Radoslaw 2711 0 1 Najer Evgeniy 2641
3 Shirov Alexej 2695 0 1 Štoček Jiří 2543
4 Láznička Viktor 2677 1 0 Yemelin Vasily 2558
5 Bartel Mateusz 2626 1 0 Oral Tomáš 2528
6 Hráček Zbyněk 2638 0.5 0.5 Jansa Vlastimil 2449
7 Žilka Štěpán 2528 1 0 Hausner Ivan 2378
8 Cvek Robert 2516 0.5 0.5 Meduna Eduard 2369
4.53.5
10. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ANCORA Tatran LitovelvsTŽ Třinec
1 Krejčí Jan 2527 0.5 0.5 Michalík Peter 2576
2 Svoboda Václav 2428 0 1 Štohl Igor 2528
3 Kuchynka Lukáš 2304 0.5 0.5 Petrík Tomáš 2519
4 Vlasák Lukáš 2336 0.5 0.5 Plát Vojtěch 2472
5 Straka Vojtěch 2323 0.5 0.5 Pisk Petr 2408
6 Zpěvák Pavel 2381 0.5 0.5 Chytilek Roman 2374
7 Bělunek Vladimír 2253 0.5 0.5 Langner Ladislav 2341
8 Krejčí Jan 2138 0.5 0.5 Neděla Vlastimil 2304
3.54.5
10. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Rapid PardubicevsŠK Karviná
1 Movsesian Sergei 2700 0.5 0.5 Jurčík Marián 2481
2 Kempinski Robert 2590 0.5 0.5 Sergeev Vladimir 2421
3 Heberla Bartolomiej 2556 0.5 0.5 Kolosowski Mateusz 2443
4 Petr Martin 2530 0 1 Roško Luboš 2350
5 Bernášek Jan 2545 1 0 Sobek Jaroslav 2328
6 Votava Jan 2512 1 0 Olšar Jaroslav 2295
7 Neuman Petr 2497 1 0 Lys Josef 2192
8 Jirovský Miloš 2480 0.5 0.5 Zimniok Lubomír 2140
53
10. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Labortech OstravavsBŠŠ Frýdek-Místek
1 Miton Kamil 2597 0.5 0.5 Korobov Anton 2713
2 Jakubiec Artur 2515 0 1 Azarov Sergei 2616
3 Rašík Vítězslav 2450 0 1 Fedorov Aleksei 2569
4 Velička Petr 2413 1 0 Ponížil Cyril 2432
5 Kočiščák Jiří 2435 0.5 0.5 Rausis Igors 2551
6 Michenka Jozef 2371 0.5 0.5 Zwardoň Vojtěch 2383
7 Talla Vladimír 2386 0.5 0.5 Rojíček Vojtěch 2424
8 Fiřt Stanislav 2258 0 1 Jasný Stanislav 2320
35
10. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Slavoj Ostrava - PorubavsA64 VALOZ Grygov
1 Bobras Piotr 2518 0.5 0.5 Šimáček Pavel 2485
2 Jakubowski Krzysztof 2532 0.5 0.5 Stachowiak Kamil 2450
3 Murdzia Piotr 2444 0 1 Biolek Richard 2404
4 Malinovský Karel 2445 0 1 Luch Michal 2437
5 Caletka Radomír 2355 0 1 Kaňovský David 2404
6 Klíma Lukáš 2342 0 1 Bureš Jaroslav 2377
7 Sosna Jan 2367 0.5 0.5 Biolek Richard 2419
8 Adámek Jiří 2298 0 1 Brodowski Piotr 2423
1.56.5
11. kolo - Extraliga - sezóna 2013
BŠŠ Frýdek-MístekvsSlavoj Ostrava - Poruba
1 Korobov Anton 2713 0.5 0.5 Bobras Piotr 2518
2 Azarov Sergei 2616 0.5 0.5 Jakubowski Krzysztof 2532
3 Fedorov Aleksei 2569 0.5 0.5 Murdzia Piotr 2444
4 Rausis Igors 2551 0.5 0.5 Malinovský Karel 2445
5 Zwardoň Vojtěch 2383 0.5 0.5 Caletka Radomír 2355
6 Rojíček Vojtěch 2424 0.5 0.5 Klíma Lukáš 2342
7 Jasný Stanislav 2320 1 0 Sosna Jan 2367
8 Novosadová Kristýna 2185 0.5 0.5 Adámek Jiří 2298
4.53.5
11. kolo - Extraliga - sezóna 2013
A64 VALOZ GrygovvsLabortech Ostrava
1 Šimáček Pavel 2485 0.5 0.5 Miton Kamil 2597
2 Stachowiak Kamil 2450 0 1 Jakubiec Artur 2515
3 Biolek Richard 2404 0.5 0.5 Rašík Vítězslav 2450
4 Luch Michal 2437 0.5 0.5 Velička Petr 2413
5 Kaňovský David 2404 0 1 Kočiščák Jiří 2435
6 Bureš Jaroslav 2377 0.5 0.5 Michenka Jozef 2371
7 Biolek Richard 2419 0.5 0.5 Talla Vladimír 2386
8 Brodowski Piotr 2423 1 0 Fiřt Stanislav 2258
3.54.5
11. kolo - Extraliga - sezóna 2013
TŽ TřinecvsRapid Pardubice
1 Michalík Peter 2576 0 1 Movsesian Sergei 2700
2 Štohl Igor 2528 0 1 Kempinski Robert 2590
3 Petrík Tomáš 2519 0.5 0.5 Heberla Bartolomiej 2556
4 Plát Vojtěch 2472 0.5 0.5 Petr Martin 2530
5 Pisk Petr 2408 0.5 0.5 Bernášek Jan 2545
6 Chytilek Roman 2374 0.5 0.5 Votava Jan 2512
7 Langner Ladislav 2341 1 0 Neuman Petr 2497
8 Sikorová Olga 2278 0 1 Jirovský Miloš 2480
35
11. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK KarvinávsANCORA Tatran Litovel
1 Jurčík Marián 2481 0.5 0.5 Krejčí Jan 2527
2 Sergeev Vladimir 2421 0.5 0.5 Svoboda Václav 2428
3 Kolosowski Mateusz 2443 1 0 Kuchynka Lukáš 2304
4 Roško Luboš 2350 0 1 Vlasák Lukáš 2336
5 Sobek Jaroslav 2328 0.5 0.5 Straka Vojtěch 2323
6 Olšar Jaroslav 2295 0.5 0.5 Zpěvák Pavel 2381
7 Lys Josef 2192 1 0 Bělunek Vladimír 2253
8 Zimniok Lubomír 2140 0.5 0.5 Krejčí Jan 2138
4.53.5
11. kolo - Extraliga - sezóna 2013
ŠK ERA Poštovní spořitelnavs1. Novoborský ŠK
1 Carlsson Pontus 2499 0 1 Navara David 2705
2 Jirka Jiří 2453 0 1 Wojtaszek Radoslaw 2711
3 Šimek Petr 2392 0.5 0.5 Shirov Alexej 2695
4 Studnička Tomáš 2352 0 1 Láznička Viktor 2677
5 Vávra Pavel 2351 0 1 Bartel Mateusz 2626
6 Řehořek Martin 2315 0.5 0.5 Hráček Zbyněk 2638
7 Havlíková Kristýna 2237 0 1 Cvek Robert 2516
8 Hučín Jan 2209 1 0 Kriebel Tadeáš 2363
26
11. kolo - Extraliga - sezóna 2013
Výstaviště Lysá nad LabemvsŠK Zikuda Turnov
1 Ponomariov Ruslan 2731 1 0 Ftáčník Lubomír 2545
2 Najer Evgeniy 2641 1 0 Cyborowski Lukasz 2526
3 Štoček Jiří 2543 0.5 0.5 Jaracz Pavel 2502
4 Rogozenco Dorian 2516 0.5 0.5 Konopka Michal 2412
5 Oral Tomáš 2528 0.5 0.5 Polák Tomáš 2503
6 Jansa Vlastimil 2449 0.5 0.5 Vokáč Marek 2427
7 Priehoda Vítězslav 2371 0.5 0.5 Čech Pavel 2387
8 Meduna Eduard 2369 0.5 0.5 Kulhánek Tomáš 2345
53


Domácí 1. kolo Hosté
ŠK Zikuda Turnov 5 : 3 ANCORA Tatran Litovel
1. Novoborský ŠK 5 : 3 Rapid Pardubice
TŽ Třinec 3.5 : 4.5 Labortech Ostrava
ŠK Karviná 2 : 6 Slavoj Ostrava - Poruba
ŠK ERA Poštovní spořitelna 3 : 5 BŠŠ Frýdek-Místek
Výstaviště Lysá nad Labem 5 : 3 A64 VALOZ Grygov


Domácí 2. kolo Hosté
ANCORA Tatran Litovel 2 : 6 1. Novoborský ŠK
Rapid Pardubice 5.5 : 2.5 ŠK Zikuda Turnov
Labortech Ostrava 6 : 2 ŠK Karviná
Slavoj Ostrava - Poruba 3 : 5 TŽ Třinec
BŠŠ Frýdek-Místek 4 : 4 Výstaviště Lysá nad Labem
A64 VALOZ Grygov 7.5 : 0.5 ŠK ERA Poštovní spořitelna


Domácí 3. kolo Hosté
ANCORA Tatran Litovel 4.5 : 3.5 ŠK ERA Poštovní spořitelna
Rapid Pardubice 4.5 : 3.5 Výstaviště Lysá nad Labem
Labortech Ostrava 4.5 : 3.5 ŠK Zikuda Turnov
Slavoj Ostrava - Poruba 1.5 : 6.5 1. Novoborský ŠK
BŠŠ Frýdek-Místek 6 : 2 TŽ Třinec
A64 VALOZ Grygov 4 : 4 ŠK Karviná


Domácí 4. kolo Hosté
ŠK Zikuda Turnov 4 : 4 Slavoj Ostrava - Poruba
1. Novoborský ŠK 5.5 : 2.5 Labortech Ostrava
TŽ Třinec 4 : 4 A64 VALOZ Grygov
ŠK Karviná 3 : 5 BŠŠ Frýdek-Místek
ŠK ERA Poštovní spořitelna 2 : 6 Rapid Pardubice
Výstaviště Lysá nad Labem 4 : 4 ANCORA Tatran Litovel


Domácí 5. kolo Hosté
ŠK Zikuda Turnov 2.5 : 5.5 BŠŠ Frýdek-Místek
1. Novoborský ŠK 7 : 1 A64 VALOZ Grygov
ANCORA Tatran Litovel 3.5 : 4.5 Labortech Ostrava
Rapid Pardubice 4.5 : 3.5 Slavoj Ostrava - Poruba
ŠK ERA Poštovní spořitelna 3.5 : 4.5 TŽ Třinec
Výstaviště Lysá nad Labem 7.5 : 0.5 ŠK Karviná


Domácí 6. kolo Hosté
Labortech Ostrava 4 : 4 Rapid Pardubice
Slavoj Ostrava - Poruba 3.5 : 4.5 ANCORA Tatran Litovel
BŠŠ Frýdek-Místek 2 : 6 1. Novoborský ŠK
A64 VALOZ Grygov 2 : 6 ŠK Zikuda Turnov
TŽ Třinec 2.5 : 5.5 Výstaviště Lysá nad Labem
ŠK Karviná 4.5 : 3.5 ŠK ERA Poštovní spořitelna


Domácí 7. kolo Hosté
Labortech Ostrava 2.5 : 5.5 ŠK ERA Poštovní spořitelna
Slavoj Ostrava - Poruba 4.5 : 3.5 Výstaviště Lysá nad Labem
BŠŠ Frýdek-Místek 6.5 : 1.5 ANCORA Tatran Litovel
A64 VALOZ Grygov 2 : 6 Rapid Pardubice
TŽ Třinec 3 : 5 ŠK Zikuda Turnov
ŠK Karviná 1.5 : 6.5 1. Novoborský ŠK


Domácí 8. kolo Hosté
ŠK Zikuda Turnov 7 : 1 ŠK Karviná
1. Novoborský ŠK 5 : 3 TŽ Třinec
ANCORA Tatran Litovel 4.5 : 3.5 A64 VALOZ Grygov
Rapid Pardubice 4 : 4 BŠŠ Frýdek-Místek
ŠK ERA Poštovní spořitelna 1 : 7 Slavoj Ostrava - Poruba
Výstaviště Lysá nad Labem 5.5 : 2.5 Labortech Ostrava


Domácí 9. kolo Hosté
ŠK Zikuda Turnov 2.5 : 5.5 1. Novoborský ŠK
ANCORA Tatran Litovel 1.5 : 6.5 Rapid Pardubice
Labortech Ostrava 6 : 2 Slavoj Ostrava - Poruba
BŠŠ Frýdek-Místek 6 : 2 A64 VALOZ Grygov
TŽ Třinec 3 : 5 ŠK Karviná
ŠK ERA Poštovní spořitelna 2.5 : 5.5 Výstaviště Lysá nad Labem


Domácí 10. kolo Hosté
ŠK Zikuda Turnov 4.5 : 3.5 ŠK ERA Poštovní spořitelna
1. Novoborský ŠK 4.5 : 3.5 Výstaviště Lysá nad Labem
ANCORA Tatran Litovel 3.5 : 4.5 TŽ Třinec
Rapid Pardubice 5 : 3 ŠK Karviná
Labortech Ostrava 3 : 5 BŠŠ Frýdek-Místek
Slavoj Ostrava - Poruba 1.5 : 6.5 A64 VALOZ Grygov


Domácí 11. kolo Hosté
BŠŠ Frýdek-Místek 4.5 : 3.5 Slavoj Ostrava - Poruba
A64 VALOZ Grygov 3.5 : 4.5 Labortech Ostrava
TŽ Třinec 3 : 5 Rapid Pardubice
ŠK Karviná 4.5 : 3.5 ANCORA Tatran Litovel
ŠK ERA Poštovní spořitelna 2 : 6 1. Novoborský ŠK
Výstaviště Lysá nad Labem 5 vs 3 ŠK Zikuda Turnov

Tabulka

Poř.název družstvakolVRPbodyskóre
11. Novoborský ŠK1111003363.5
2Rapid Pardubice118212654
3BŠŠ Frýdek-Místek118212653.5
4Výstaviště Lysá nad Labem116232052.5
5Labortech Ostrava116141944.5
6ŠK Zikuda Turnov115151645.5
7Slavoj Ostrava - Poruba113171040
8TŽ Třinec113171038
9ANCORA Tatran Litovel113171036
10ŠK Karviná113171031
11A64 VALOZ Grygov11227839
12ŠK ERA Poštovní spořitelna111010330.5

Křížová tabulka

Losnázev družstva123456789101112
1ŠK Zikuda Turnov 2.5 5 2.5 3.5 4 2.5 6 5 7 4.5 3
21. Novoborský ŠK 5.5 6 5 5.5 6.5 6 7 5 6.5 6 4.5
3ANCORA Tatran Litovel 3 2 1.5 3.5 4.5 1.5 4.5 3.5 3.5 4.5 4
4Rapid Pardubice 5.5 3 6.5 4 4.5 4 6 5 5 6 4.5
5Labortech Ostrava 4.5 2.5 4.5 4 6 3 4.5 4.5 6 2.5 2.5
6Slavoj Ostrava - Poruba 4 1.5 3.5 3.5 2 3.5 1.5 3 6 7 4.5
7BŠŠ Frýdek-Místek 5.5 2 6.5 4 5 4.5 6 6 5 5 4
8A64 VALOZ Grygov 2 1 3.5 2 3.5 6.5 2 4 4 7.5 3
9TŽ Třinec 3 3 4.5 3 3.5 5 2 4 3 4.5 2.5
10ŠK Karviná 1 1.5 4.5 3 2 2 3 4 5 4.5 0.5
11ŠK ERA Poštovní spořitelna 3.5 2 3.5 2 5.5 1 3 0.5 3.5 3.5 2.5
12Výstaviště Lysá nad Labem 5 3.5 4 3.5 5.5 3.5 4 5 5.5 7.5 5.5