Nejen o Originál Moravské Klubovce

05.04.2021 11:17 | Ostatní

Originál Moravská Klubovka, brzy už Originál Moravská šachovnice a knížky, které budeme vydávat. Vlastně i to, že máme 1 000 objednávek je důvod k radosti a k tomuto článku!

V knihách by se mohlo psát. Založeno náhodou v říjnu 2020, v dubnu 2021 měli už 1000 objednávek a tím to vše jen začíná. Dříve než budeme akciovou společností, stali jsme se společností s ručením omezením, tedy klasickýcm s.r.o a v popisu činností rp e-sachy, s.r. o. je i vydavataletsví knih a i výroba vlastních produktů. 

To je vlastně i důvod, proč píši tento článek. Originál Moravská Klubovka jsou naše první šachy, které si sami vyrábíme a prodáváme je jenom my. 


Tato fotka zvedla velkou vlnu na Facebooku. Když se na ní podíváte pozorně, všimnete si že jsou figurky postaveny nějak divně a přitom jsou nafoceny správně. Šachista by řekl, že neznáme pravidla. Nebo že si děláme legraci! Marketér by řekl možná - paráda! Fotka má přeci zaujmout, reklama má budit emoce a přilákat člověka k tomu co chceme říct. Z šachového hlediska je na obrázku vše špatně, z reklamního je vše skvěle a zájem a reakce tato fotka určitě získala.

Vycházíme z klasického vzoru Českých Klubovek, ale máme jedno vylepšení. Je to jezdec, kde pravá strana není stejná jak levá strana. Koukněte na tuto fotku a porovnejte jí s první fotkou. 


Vyrábíme si i šachovnice. Tady mám pro vás fotku přímo z výroby. A zajímavé na této šachovnici je to, že nebude lakovaná. Teda světlé políčko bude ze světlého dřeva a tmavé z tmavého. Vše přírodní materiál a bez použití dýh. Opět to bude originální náš výrobek a snad příští týden už k nám dojede první zásilka ze Slovenska. 


O hračkách jsem už psal. Určitě tento sortiment budeme rozšiřovat a budeme nabízet víc a víc podobných radostí. 


Když vše půjde dobře, budeme si kupovat stroj na potisk triček a mikin a budeme si vyrábět vlastní kolekci.

Ale to nejdůležitější a to čemu věříme dnes nejvíc je vydávání knih. Na začátek jedeme pořádný ohňostroj a budeme vydávat knížku pana Vlastimila Jansy a druhou pana Milana Babuly


Vydáme dohromady kolem 3000 knih a nebudeme je prodávat do velkoobchodů a ani do žádných jiných obchodů. Budou k dostání jen u nás a pro naše fanoušky. V předprodeji, který počítám že zahájíme za dva měsíce nabídneme tyto knihy s podpisem autora. Oficiální prodej bude zahájen na podzim tohoto roku. Oba dva autoři v těchto dnech píší své knihy a já se na ně moc těším. 


Protože kupujeme opravdu ve velkém. Umíme nabídnout vyjímečné ceny. Tento týden k nám dojde zásilka 200 šachových souprav. Prodáváme naše soupravy i velkoobchodně jiným obchodům a umíme nabízet takové ceny, které ostatní neumí. Třeba tento počítač s umělou inteligencí je s nejlepší cenou u nás. Možná i díky nám je už ostatní prodejci neprodávají za 10 000 Kč jak dříve a zlevňují. I tak to mají s námi těžké. My už nenakupujeme po desítkách, ale po stovkách kusů a máme exluzivní nákupní podmínky, které umímě přeměnit v naší nabídku.V začátku článku jsem psal, že e-shop vznikl náhodou. Nevěděli jsme nic o tom, jak se zakládá e-shop. Kde se kupuje zboží a jak vše má fungovat. Dnes ještě nevíme všechno, ale první půl rok a 1000 objednávek nás hodně naučilo. Účí nás pokoře a respektu. Učí nás pracovat s reklamou, ukazuje jak je důležité komunikovat s přáteli a stále nás nechává pevně nohama na zemi. Jsme RP šachy a společně jsme jedna velká rodina. 


Děkujeme za 1000 objednávek za půl roku!! 

9x 1512x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (9) Aktualizovat
05.04.2021 15:06 | Petr Koutný

Giocozo díky za komentář. Nebudu jej mazat. Zeptal a já mu odpověděl. Samozřejmě jeho zájem byl takový, jak to napsal. Znáš to jak to chodí v životě. Chodí to každému asi stejně. Někdy se dereš nahoru a někdy padáš dolů a cestou poznáváš lidi a jejich pravé tváře. Takový je život a proto je tak úžasný. Někde jsem to psal, ale je to stále pravda. Jednou jeden kluk se rozhodl natáčet videa pro pár svých kamarádů. Z těch kamarádů už nejsou kamarádi a z těch pár lidí je už pořádně velká rodina. Někdo ti fandí, někdo ti přeje pád na kolena a někdo ti tleská když jdeš nahoru a těší se, až půjdeš dolů. Naučil jsem se, že není důležité to co si o mě ostatní myslí, ale to co si myslí o mě lidi, na kterým mi záleží. Postavil jsem si zeď kolem svého soukromí a za tu zeď pouštím jen opravdu pár lidí. Netrápím se tím, že lidem i vadím, že jim zavazím a neřeším zlo, které toto přináší. Ale vždy mě potěší, když se mě někdo zastane. Pak člověk ví, že na to vše není pravdu sám. Proto díky moc, vážím si toho. Petr 

05.04.2021 14:55 | giocozo

Petře si zlatá duše, ale opravdu neztrácej čas s takovými hovady, jako je jaryn. Sociální inteligenci má nulovo...pod vlastním jménem by si toto nikdy nedovolil napsat. Klidně mně po přečtení můj příspěvek smaž, ale to jsem nemohl opsat a to jsem se ještě krotil.

05.04.2021 14:35 | Viktor Javořík

Perfektní! Určitě se pak přidám! Takovou možnost si nenechám ujít! smiley  

05.04.2021 14:34 | Petr Koutný

Viktore - červen-červenec by měl být zahájen předprodej. Ten kdo si koupí knížku v předprodeji, dostane knížku s podpisem ( možná s i věnováním)  pana Jansy a nebo pana Babuly. Po předprodeji, teda až budou knížky v prodeji nebudeme zajišťovat podpisy. Bude to takové poděkování za důvěru. Petr 

05.04.2021 14:32 | Petr Koutný

Pedro - děkuji. Ten nejdůležitější důvod je ten, že aktuálně vše co vydělá e-shop jde zpět. Investujeme do zboží, chceme si otevřít sklad a třeba kamenné obchody a nikdo z něj nemá dnes ani korunu. Být jednatelem a nebo společníkem je skvělá věc, jen moje soukromé zaměstnání je v této době nejisté. Kdybych šel na pracovní úřad, neměl bych nárok na podporu, právě protože jsem společníkem v s.r.o. To byl první důvod. Ten druhý, poslední tři měsíce jsem měl zdravotní komplikace a doktoři nevěděli co se děje. Prošel jsem spoustu vyšetření a tenkrát se doktoři báli i návratu rakoviny. Zatím to je nepotvrzeno, ale byl to další důvod proč to nepsat na mě. Kdyby se cokoliv náhodou stalo, byly by to zbytečné komplikace. To jsou asi důvody, proč tomu je tak, jak je. A te třetí je i v poděkování mojí ženě, za vše co pro mě a mojí rodinu dělá.  Díky za komentář, Petr 

05.04.2021 14:27 | Viktor Javořík

Zní to skvěle. Držím palce :) Jsme s váma už víc jak rok a nelituju ani minuty! Líbí se mi, jak pořád přicházíte s novými nápady a ideami. Díky moc smiley P.S. Kdy a kde se bude předplácet ta knížka s podpisem?

05.04.2021 14:25 | Pedro Morales

Figurky vypadají zajímavě! Ale ten jezdec se mi moc nelíbí :( asi síla zvyku. Myslím, že i u českých klubovek je hříva jen na jedné straně. Je úžasné, co všechno pro šachy děláte! Nijak zvlášť mě to nezajímá, ale v ČR nemůže mít člověk více firem? Pane Koutný, pokud nejste napsán v e-shopu (nehodlám zjišťovat), tak jaký je pro to důvod? Přecijen, pro mě jste jednou ze dvou tváří RP šachy a budilo by větší důvěru. Držím palce!

05.04.2021 12:23 | Petr Koutný

Jaryne....ty kluku všimávý:) . Těch důvodů je více. Třeba zdravotní stav, třeba prodělaná rakovina a třeba vlastnictví více firem. Je toho víc, ale věř mi že důvod k tomu opravdu byl. Petr 

05.04.2021 12:16 | kaja

Jojo, nas super eshop. Ale procpak ho pan Koutny musel napsat na manzelku? :)