Setkání rozhodčích s podtitulem Pískáme společně

11.05.2019 14:01

Komise rozhodčích srdečně zve rozhodčí všech tříd na setkání s podtitulem Pískáme společně. Jedná se o historicky první konferenci českých rozhodčích.

KR ŠSČR dále schválila, že svou účastí můžete prodloužit platnost Vaší rozhodcovské třídy.

Jak název napovídá, rozhodčí by měli pracovat jako tým, sdílet své zkušenosti a diskutovat o nich s kolegy, nabídnout pomoc a zároveň se nebát zeptat. Nikdo přeci není neomylný a všichni máme stejný cíl – zajistit zdárný a férový průběhu šachových soutěží.

Poslechněte si, jak se píská Wijk aan Zee za účasti světové špičky v podání rozhodčího s nejvyšší kvalifikací u nás, IA Pavla Votruby. Diskutujte s rozhodčími, kteří se účastnili olympiád nebo mistrovství Evropy o jejich zkušenostech. Buďte v obraze s úpravami v předpisech a zjistěte, co se chystá do budoucna. Vyjádřete svůj názor zástupcům Komise rozhodčích o plánovaných změnách u nás i ve FIDE.

Pokud jste předsedou krajské komise rozhodčích, celý seminář máte zdarma a proplatíme Vám cestovné. Pro všechny účastníky bude připraveno drobné občerstvení. Setkání bude probíhat v aule na Strahovském stadionu se zajištěným parkováním u budovy.Těšíme se na Vás. Pískejme společně!

0x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat