ŠACHOVÝ SVÁTEK NA VSETÍNĚ

23.09.2019 15:24

POZVÁNKA NA SIMULTÁNKU A BESEDU S VELMISTREM DAVIDEM NAVAROU - V sobotu 28.9.2019 sehraje na Vsetíně česká šachová jednička a hráč světové špičky velmistr David Navara simultánku proti dvaceti pěti valašským šachistům.

Po skončení poslední partie bude vzácná příležitost s tímto jedinečným šachistou a úctyhodným a inspirativním člověkem pobesedovat.

Akce proběhne v Malém sále Domu kultury, Svárov 1055, vstup od restaurace. Oficiální zahájení je plánováno na 15:00, otevřeno pro hráče i diváky bude od 14:30.

Pořádající šachisté Zbrojovky Vsetín v úzké spolupráci s nestárnoucím Emilem Macurou srdečně zvou všechny přátele šachu.

Přijďte povzbudit hráče a využijte příležitost nahlédnout do nejvyšších pater světového šachu.

Šachu zdar!

Podrobnější informace podá Radek Zádrapa, tel. 736 77 99 44.

4x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (4) Aktualizovat
24.09.2019 14:33 | MaX

Být hráčem 2300+ tak do toho jdu. Lepší příležitost asi dlouho nebude. Jak se to říkávalo, porazil jsem Okála, ten porazil Kasparova ... ? wink  

 

24.09.2019 10:59 | pawel

ciki333:

Třeba za rok se bude Davidovi s něčím krýt, tak bude řada na Vás.

 Říkal jste, že začnete zase hrátlaugh

Pak si o Vás přečteme: Po skončení poslední partie bude vzácná příležitost s tímto jedinečným šachistou a úctyhodným a inspirativním člověkem pobesedovat.

24.09.2019 09:19 | Druid.Panoramix

ciki333 - ale nezdá, 28.9.2019 se to stane skutkem. :o)) Osobně si myslím,že už by bylo dobré přestat do Davida Navary rýpat, je totiž dospělý a před zákonem právně odpovědný a evidentně si bude dělat to, co sám uzná za vhodné. Nikdo z nás, jak tu do diskuzí přispíváme, nevíme, proč David do Vsetína jede, jaké má závazky, co někomu slíbil a cítí se zavázán to splnit - tohle bych mu nevyčítal. Naštvaní, a všichni.... myslím, že rozhodně ne..... 25 valašských šachistů bude mít tu čest si zahrát s naší jedničkou a výsledek už necháme na jejich umění. David splnil dané slovo (a jak víme, tak slovo dělá  muže) a viděl krásný valašský kraj. Třeba to má David v rámci relaxace, protože i velmistr toho může mít plné zuby a občas prostě potřebuje vysadit, odreagovat se, nabrat síly. Místní noviny budou mít o čem psát... takže si myslím, že spokojení budou nakonec všichni. A Griščuk?? Ať si dělá, co chce... bo i on je dospělý a před zákonem právně odpovědný. :o))

23.09.2019 16:05 | ciki333

To se mi snad jenom zdá...Zase nějaká taškařice s GM Navarou ve Vsetíně. Místo aby se po výprasku od Yuffa v Chanty-Mansijsku věnoval intenzivnímu tréninku, zlepšoval fyzickou kondici... David prodává svůj um za drobné. Jakpak asi tak dopadne pětadvacet valaškých adlátů v konfrontaci s padesátým hráčem světového žebříčku? Nasraní budou nakonec všichni. Vsetínští šachisté, že prohráli 25:0 a GM Navara, že zabil drahocený čas, který mohl věnovat pilování Caro-Kannovy obrany. Kupříkladu Griščuk, by se k něčemu podobnému nesnížil...Má-li pauzu mezi turnaji, hraje náročnou čínskou ligu. Proto je na rozdíl od GM Navary tak dobrý.