ŠACHOVÝ SVÁTEK NA VSETÍNĚ

23.09.2019 15:24

POZVÁNKA NA SIMULTÁNKU A BESEDU S VELMISTREM DAVIDEM NAVAROU - V sobotu 28.9.2019 sehraje na Vsetíně česká šachová jednička a hráč světové špičky velmistr David Navara simultánku proti dvaceti pěti valašským šachistům.

Po skončení poslední partie bude vzácná příležitost s tímto jedinečným šachistou a úctyhodným a inspirativním člověkem pobesedovat.

Akce proběhne v Malém sále Domu kultury, Svárov 1055, vstup od restaurace. Oficiální zahájení je plánováno na 15:00, otevřeno pro hráče i diváky bude od 14:30.

Pořádající šachisté Zbrojovky Vsetín v úzké spolupráci s nestárnoucím Emilem Macurou srdečně zvou všechny přátele šachu.

Přijďte povzbudit hráče a využijte příležitost nahlédnout do nejvyšších pater světového šachu.

Šachu zdar!

Podrobnější informace podá Radek Zádrapa, tel. 736 77 99 44.

4x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (4)

Nezobrazuje se Vám pole pro psaní komentářů? Klikněte zde

Aktualizovat
24.09.2019 14:33 | MaX

Být hráčem 2300+ tak do toho jdu. Lepší příležitost asi dlouho nebude. Jak se to říkávalo, porazil jsem Okála, ten porazil Kasparova ... ? wink  

 

24.09.2019 10:59 | pawel

ciki333:

Třeba za rok se bude Davidovi s něčím krýt, tak bude řada na Vás.

 Říkal jste, že začnete zase hrátlaugh

Pak si o Vás přečteme: Po skončení poslední partie bude vzácná příležitost s tímto jedinečným šachistou a úctyhodným a inspirativním člověkem pobesedovat.

24.09.2019 09:19 | Druid.Panoramix

ciki333 - ale nezdá, 28.9.2019 se to stane skutkem. :o)) Osobně si myslím,že už by bylo dobré přestat do Davida Navary rýpat, je totiž dospělý a před zákonem právně odpovědný a evidentně si bude dělat to, co sám uzná za vhodné. Nikdo z nás, jak tu do diskuzí přispíváme, nevíme, proč David do Vsetína jede, jaké má závazky, co někomu slíbil a cítí se zavázán to splnit - tohle bych mu nevyčítal. Naštvaní, a všichni.... myslím, že rozhodně ne..... 25 valašských šachistů bude mít tu čest si zahrát s naší jedničkou a výsledek už necháme na jejich umění. David splnil dané slovo (a jak víme, tak slovo dělá  muže) a viděl krásný valašský kraj. Třeba to má David v rámci relaxace, protože i velmistr toho může mít plné zuby a občas prostě potřebuje vysadit, odreagovat se, nabrat síly. Místní noviny budou mít o čem psát... takže si myslím, že spokojení budou nakonec všichni. A Griščuk?? Ať si dělá, co chce... bo i on je dospělý a před zákonem právně odpovědný. :o))

23.09.2019 16:05 | ciki333

To se mi snad jenom zdá...Zase nějaká taškařice s GM Navarou ve Vsetíně. Místo aby se po výprasku od Yuffa v Chanty-Mansijsku věnoval intenzivnímu tréninku, zlepšoval fyzickou kondici... David prodává svůj um za drobné. Jakpak asi tak dopadne pětadvacet valaškých adlátů v konfrontaci s padesátým hráčem světového žebříčku? Nasraní budou nakonec všichni. Vsetínští šachisté, že prohráli 25:0 a GM Navara, že zabil drahocený čas, který mohl věnovat pilování Caro-Kannovy obrany. Kupříkladu Griščuk, by se k něčemu podobnému nesnížil...Má-li pauzu mezi turnaji, hraje náročnou čínskou ligu. Proto je na rozdíl od GM Navary tak dobrý.