Šachový profesor - Jefim Geller

03.08.2020 06:00 | Zprávy

Pan Jansa dnes ve třetím dílu bude vzpomínat na osobní setkání s jedním z nejlepších světových hráčů minulého století. Budou to zážitky, vzpomínky ale i šachy a pěkná šachová ukázka.

Dobrý den. 


Dovolte mi dnes vás pozvat na setkání s šachovým profesorem. Nechám na vás, jestli pod tímto slovem si představíte Jefima Gellera a nebo pana Jansu. Obě dvě možnosti jsou správné.

Ve třetím díle a možná v posledním díle bude pan Jansa povídat, vzpomínat a ukazovat zajímavé věcičky a i toto už třetí setkání je pro vás připraveno a naservírováno jako by to byla pochoutka od špičkového kuchaře. 

Nechci tady malovat modré nebe a psát věci, které bych sem si někde našel o panu Gellerovi. Ne protože to neumím, ale protože bych byl jen stínem toho, co si pro vás připravil pan Jansa. 

Tímto tady chci veřejně poděkovat panu Jansovi za první sérii. Ten ohlas byl neuvěřitelný. Desítky emailů, zpráv na facebooku a komentářů na youtube, bylo jasným signálem, že jsme vám udělali radost.

Tuto akci financoval Robert Cvek a Petr Koutný a bylo to naše poděkování našim fanouškům, za jejich přízeň, podporu a radost, kterou nám dávají každým zhlédnutím, lajkem, odběrem a komentářem. 

Youtube nám nabízí i možnost " členství " a tuto možnost můžete využít i vy, kteří nám chcete pomoct s přípravou podobných projektů a akcí, které pro vás připravujeme. Tímto děkuji i lidem, kteří nás takto začali podporovat.  Od září chceme zopakovat simultánky na internetu. Oslovil jsem pana Jansu, jestli by se nepřidal k šachovým legendám, které jsme taky oslovili a neumožnili lidem si splnit šachový sen. Zahrát si s takovými hráči, poslouchat jejich komentáře a třeba i vyhrát, no neřekněte jestli to nezní opravdu dobře? Když to řeknu jednoduše, kolikrát dostanete příležitost si zahrát s panem Jansou? Chceme udělat pořádný turnaj na internetu a nebo už dnes připravujeme opravdový šachový festival. Vrabci na střeše si povídají, že by to mohlo být v Brně...S vámi, toho dokážeme víc a proto děkujeme sponzorům i lidem, kteří díky členství na našem kanále nám pomůžou tyto akce opravdu zorganizovat! 


Na Robert a Petr šachy budeme tento týden slavit 2 000 000 zhlédnutí. Ve čtvrtek jedu na Slovensko, abych mohl komentovat pro vás živě Mistrovství Slovenska a už dnes mi toto pomyšlení nahání hrůzu a celý turnaj budeme pro vás živě komentovat. Já to jen začnu a po mě nastoupí další borci, kteří vám tento šachový svátek na Slovensku živě přiblíží. 


Na konci  tohoto článku, chci poděkovat vám všem. Děkoval jsem panu Jansovi. Děkoval jsem Robertovi, děkoval našim členům a řekl co připravujeme. Tady chci poděkovat každému z vás. Každý máte naše obrovské poděkování za tu metu, kterou jsme společně získali. 2 000 000 zhlédnutí je vaše číslo. Je to váš úspěch a jste za tím jenom vy. Bez vás, by to byly jen videa. S vámi to je báječná jízda, která je každým rokem lepší a lepší a jak tento kanál je součástí našich životů. Stejně tak vy jste součástí naší velké šachové rodiny. 


Děkujeme.


Petr Koutný


0x 1446x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat