RP šachy proti Pri šachu - odveta

20.11.2020 19:15 | Domácí zprávy

Nečekali jsme takovou odezvu. Nečekali jsme takový zájem a takové skvělé reakce. Není jiná možnost, přejete si odvetu a máte jí mít. 21.11.2020 od 18:00 a znovu dva přímé komentované přenosy. Robert Cvek a Štefan Mazur.

 Úvodem pozvánka a odkazy na dva komentované přímé přenosy. Štefan Mazur a jeho kanál Pri šachu, Robert Cvek a RP šachy. 

První zápas vyhrál Robert Cvek 2-0. Vyhráli i fanoušci a nikdo neprohrál. Chtěli jsme udělat akci pro fanoušky. Ze zajímavou myšlenkou. Kdy každý hráč komentuje svojí partii, komentuje své tahy a své myšlenky. A i proto  jsou opět k dispozici dva přímé komentované přenosy. Jeden poběží na YTB Pri šachu a druhý na RP šachy. 

Budou se tentokrát hrát 4 partie. V tempu 10 minut na partii a 5 vteřin bonus za každý provedený tah. Budeme hrát na serveru chess.com. 


Psal jsem, že byly neuvěřitelné ohlasy fanoušků. Že to byl nejsledovanější živý šachový přenos tohoto roku a tak sem vložím pár takových, které potvrzují má slova...

  - Vladimír - Ahoj skvělá akce koukal jsem na oba komentáře dík Vláďa

 - KarelBylo to super. Zopakujte.

 - Miroslav - Urcite poprosime viac podobnych videi. Je prijemne pocut hlasne rozmyslanie od niekoho, koho sachy uprimne bavia.

 - Pavel Dííky, pro mě velmi užitečné a zábavné

 - RadoPerfektna partia, este lepsi komentar od Roberta, uzil som si to a hlavne sa na Robertovych hlaskach dobre bavil, ved sachy su hlavne o zabave... "a zeberu mu tu svinu na d5"

 - BiglesSkvela particka moc se mi to libilo zive okomentovane i to jak robert premyslel nahlas..je to uplne neco jineho nez predem nachystane prehravane partie..a presne libi se mi jak zminoval robert ve videu..ze sachy jsou i o pohode dat si to pivko zahrat si pro radost.. jen tak dal diky za skvelou podivanou a vice takovych pohodovych videi

 - Jaroslavdobrá hra i komentář

- Magilandpěkné to bylo, šachy vyhrály a to byl cíl. Rád se podívám na další podobné zápasy, předpokládám že by tempo mohlo klidně zkrátit i na třeba 5+5. (a odehrát těch partíí třeba pět) ... Ono poslouchat on-line "nahlas přemýšlení" velmistra u jeho vlastní partie je vždy super. Někde jsem četl, že to v dávné minulosti zkusili při volné zrychlené partii Tal s Korčným ... a že si i tehdy divaci přišli na své :)


YTB Pri šachu je projekt Štefana Mazura a podpořit ho můžete odběrem na jeho kanále.

YTB Robert a Petr šachy - co o něm říct? Budu se opakovat, ale odběr a lajk, členství na kanále a nebo nákup na https://www.rpsachy.cz/nám dává možnosti dělat takové i podobné akce. Děkujeme.

Přijdte se podívat na odvetu! Jak říká Robert: Pojedeme s medem:)

1x 1947x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
11.11.2020 22:07 | VikJav

Senzace! Nastavil jsem si připomenutí! hats off