Proč - Šachový obchod RP šachy

21.09.2020 09:55 | Zprávy

Když si chci někde něco koupit, musím mít důvod. Cena a kvalita je samozřejmostí. Ale důvodem může být i to, co mým nákupem vlastně udělám? Odpovím, že toto je další cesta jak podporovat šachy u nás. A o tom bude tento článek.

Začnu adresou našeho internetového obchodu...

https://www.rpsachy.cz/

A budu pokračovat našim příběhem. RP šachy vzniklo protože jsme chtěli měnit stojaté vody našeho šachového rybníčku. Chtěli jsme lidem nabídnout šachová videa. Propagovat šachy co nejlépe to půjde. Chtěli jsme lidi spojovat v jednu velkou šachovou rodinu. Chtěli jsme pořádat šachové akce a psát články na weby. 


Co jsme chtěli to máme. Když se podívám zpět, ten pohled je pohledem na kus provedené práce pro šachy a šachisty. Ten pohled je plný velkého poděkování všem šachistům, kamarádům a fanouškům. Protože říct, že toto jsme dokázali jen my, by byla hloupost. U nás vždy na prvním místě byla naše šachová rodina. Stokrát jsme to říkali, tisíckrát jsme to psali, že toto vše co děláme je jen díky vám! Že bez vás, by to byl jen sen. S vámi to je naše společná cesta. 


Chceme to posouvat dál. Chceme jít cestou vyšší kvality, i když sem tam nám to i ustřelí mimo. Říkám tomu, kdo nic nedělá nic nepokazí. Z každé chyby se snažíme poučit. Z každé rány osudu se snažím znovu zvednout a jít dál. Ta cesta nebyla jen rovinka, ale někdy jsme šli pořádně do kopce a už neměli sílu jít dál. Někdy jsme šli pořádně z kopce a objevovali nové a nové údolí. Pokaždé jsme se ale zvedli a šli dál. Vždy jste nám dávali sílu.


Proto ode dneška máme i e-shop. Chceme zde nabízet zajímavé věci pro šachisty. Budeme se snažit nabízet nejlepší ceny u nás. Budeme se snažit přidávat knížky a další zajímavé věci, které poteší každého šachistu. A k tomu nabízíme i náš příběh.


Každým nákupem u nás podporujete šachy u nás. Díky vašim nákupům, budeme mít víc možností podporovat tyto stránky a zvát sem špičkové autory. Díky vašim nákupům budeme umět spolupracovat na Youtube s dalšími českými legendami. Díky vám a možná tomuto projektu, uděláme pro šachy další kus práce.

Ke každému nákupu budeme rozdávat šachovou přednášku Roberta Cveka. Takže s každým nákupem dostanete dárek v hodnotě cca 200 Kč jako poděkování. 


Ale to největší poděkování je ode mne. Děkuji za to, že nám věříte. Já s Robertem vám tu důvěru vrátíme!


Děkuji


Petr Koutný

6x 3194x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (6) Aktualizovat
21.09.2020 20:01 | wolf

re Hynek - tak cílem je tam mít kolem sto položek a opravdu kvalitních. K článkům, zítra koukněte na článek Roberta Cveka a myslím, že budete spokojeni. Díky za komentář, Petr 

21.09.2020 19:58 | hynek

Snad bude zbozi v "e-schopu" kvalitnejsi nez clanky zde.

21.09.2020 19:21 | wolf

re Petan - děkuji za komentář. Informace ke knížkám doplněné, k obchodním podmínkám doplněno a k ostatním produktům doplním snad dnes a nebo nejpozději zítra. Děkuji za upozornění. Petr 

21.09.2020 18:18 | Petan

A to už je jako finální verze eshopu nebo jen něco rozpracovaného co se ještě bude chystat? Já bych si třeba i něco koupil, jenže když si otevřu výše uvedený odkaz na eshop, tak u detailu produktu není nikde nic, takže třeba u knížek nevím o čem jsou, u šachových souprav nevím velikost figurek (většinou se udává výška krále) apod. V obchodních podmínkách jsem pro změnu nenašel osobu prodávajícího.

21.09.2020 12:40 | wolf

Děkuji

21.09.2020 11:02 | Kamil Mihálik

Super vízia a verím tomu, že bude úspešná. Zatiaľ všetkého čoho si sa chytil, tak v ničom si nezlyhal. Práve naopak si skvelý manažér. Veľmi sa mi pozdávaš a ber to ako od človeka nie ako priateľa, ktorý sa rozumie do toho. Páči sa mi veľmi tvoja obchodná stratégia. Som rád, že som sa niečomu priučil aj po tejto stránke. Potom daj vedieť časom, že ako sa darí. Aj keď to asi uvidíme, aké skvelé akcie sa budú robiť pre nás fanúšikov. Teším sa na to...