Prague International Chess Festival

Přijďte zablicat s Navarou a Dingem Lirenem o zlatý dukát

10.05.2018 06:00 | ČEZ Chess Trophy 2018

Ze střechy paláce Lucerna je jeden z nejkrásnějších výhledů na Prahu. V úterý 12. června od 15.00 odpoledne se zde můžete nejen rozhlédnout, ale především si zahrát v bleskovém turnaji, jehož se zúčastní i velmistři David Navara a Ding Liren.

Mezi dalšími pozvanými jsou i Pentala Harikrišna, Sergej Movsesjan, Robert Cvek, Vlastimil Hort a Jan Smejkal.

Blicák bude prvním bodem programu letošního ročníku festivalu ČEZ CHESS TROPHY a zároveň prvním turnaje série turnajů Šachy na střechách a ve věžích, nového projektu Pražské šachové společnosti.

Turnaj bude atraktivní nejen místem konání a sestavou hráčů, ale i cenovým fondem. Vítěz vyhraje Svatováclavský dukát z pravého zlata v hodnotě 7.000 Kč, druhý a třetí stříbrnou pamětní medaili Královské hlavní město Praha v hodnotě 4.000 Kč.


Úchvatný výhled na celou Prahu. Díky kavárníkovi Ondřeji Kobzovi a Pavlu Matochovi z Pražské šachové společnosti si můžete přijít zahrát bleskový šachový turnaj s hvězdným obsazením na střechu paláce Lucerna.
 


Ceny budou i pro vítěze několika ratingových kategorií, aby šanci na výhru měli i amatérští hráči. Pro účast v turnaji není žádné výkonnostní omezení, jen je třeba se včas přihlásit, počet míst je limitován. Startovné je 300 Kč.

Hlásit se můžete e-mailem na prazska.sachova@gmail.com, více informací o festivalu ČEZ CHESS TROPHY 2018 najdete zde.

0x 1823x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat
Připravuje se