Prague International Chess Festival

Přednášek není nikdy dost

03.10.2018 20:44 | Ostatní

Zkušený trenér, komentátor a velmistr Robert Cvek připravil na polovinu listopadu dvě zajímavé přednášky na téma psychická příprava sportovce a psychika mladého šachisty.

Přednášky se uskuteční v rámci mistrovství Čech mládeže v kategoriích do 8 a 10 let, v Mostě v hotelu Cascade. První je zaměřena pro sportovce a trenéry z oblasti sportu a druhá pro rodiče mladých šachistů, případně i trenéry co pracují s mládeží.

  • Psychická příprava sportovce– čtvrtek 15. 11. 2018 od 17:00 –pozvánka
  • Psychika mladého šachisty (a nejenom jeho)– pátek 16. 11. 2018 od 17:00 –pozvánka

GM Robert Cvek vysvětlí, proč jsou šachy tak náročným sportem, upozorní na chyby, kterých se dopouštějí trenéři i rodiče mladých šachistů. Dále prozradí, co je nejdůležitější z hlediska šachového růstu a motivace. Osvětlí, co děláme špatně, proč z našich šachistů nerostou zabijáci na šachovnici a prozradí i tajemství koncentrace.

Robertovy rady a tipy, jak správně pracovat s mládeží, si může přijít poslechnout každý zájemce (do naplnění kapacity sálu) po zaslání přihlášky na problazim@email.cz. Jakékoliv dotazy zodpoví jednatel společnosti Společně pro Blažim z.s. Václav Veverka na telefonu 775 661 025.

 
0x 1684x Zuzana Červená
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat
Připravuje se