Pozdrav z Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2020

09.08.2020 07:51 | Zprávy

Druhé kolo a nabídnu zajímavou, ale asi nekorektní oběť střelce, překvapivou velmistrovskou ztrátu věže a přidám fotky z okolí. Řeknu, že ve videu můžete vidět rozbor Jerguse Pecháče a Viktora Gažíka a poslechnout si i Roberta Cveka

Začínám pozvánkou na dnešní přenos, který začíná od 15:00. Přidávám fotky z nahrávání přímého přenosu  a fotky z výletů po okolí. 


a z okolí, které je tady opravdu pěkné.Dnes pokračuje přenos naposledy s Petrem Koutným, zítra se i já nechám překvapit kdo bude komentovat  a od úterý až do konce komentuje Peter Michalík. 

 Partie Gažík a Pecháč a černý obětuje v horší pozici střelce na h4. Bílý hraje na vteřinách a touto skutečností ta oběť nabírá na zajímavosti. Partie, která může hodně napovědět o vývoji tohoto turnaje bílý vyhrál. Zajímavostí je poslechnout si posledních 15 minut videa, kde oba dva hráči hodnotí svojí partii a přidávají i pěkné varianty z této pozice.


Druhou ukázku mám pro vás z partie Druška - Mrva, kde černý držel hodně dlouho špatnou pozici až nakonec ztratil celou věž. Takže, až nám se stane něco podobného nemusíme být smutní. Stává se to i velmistrům. Černý vtal na h3 tahem Vxh3 a po De6 se vzdal. 


Video přenos byl zajímavý. Hodinový komentář přes mobil od Roberta Cveka. POsledních patnáct minut rozbory od hrdinů včerejšího dne a k tomu se podívejte jak komentují svůj turnaj organizátoři. To vše ukazuje na pohodu, kterou tady všichni mají a turnaj si užívají.


-
. kolo -
0x 1182x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat