Porazíte Mistry - simultánka s živým přenosem

27.03.2020 02:00 | Ostatní

Šachová partie má tři části: zahájení, ve kterém se pokoušíte získat výhodu, střední hru, ve které se Vám zdá, že si stojíte lépe, a koncovku, ve které poznáte, že vše je nenávratně ztraceno! (Savielly Tartakower)

Porazíte Mistry - je živý přenos ze šachové simultánky, kterou můžete hrát i Vy! V prvním díle Štěpán bude proti Vám hrát a živě komentovat vzniklé pozice. Bude živě hodnotit tahy, vysvětlovat co ho na pozici zaujme a co je v pozici důležité. Může se zaměřit na vysvětlení hraných tahů. Proč byly dobré a nebo proč byly špatné. Může to být ukázka jak silný hráč přemýšlí, jak hodnotí pozice a jaké tahy jej napadají a proč. 


Můžete hrát simultánku a nebo se můžete dívat na přímý komentovaný přenos. Můžete psát zprávy a můžeme soutěžit o pěkné ceny. Nikdy nevíte jestli se nová akce bude líbit. Proto můžu říct, že když bude zájem, pak si můžete zahrát s Robertem Cvekem, Pavlem Šimáčkem, Vojtou Plátem, Petrem Piskem a na úvod se Štěpánem Žilkou. Když bude zájem, mohli bychom hrát vždy v pondělí a ve středu od 18:00. Ale možná se mýlíme a zájem nebude a přenosy skončíme po prvním dni. Není prohra říct, že akce neměla úspěch. Prohrou je to nezkusit.  Tím chci říct, že je to akce pro Vás! Je to akce o Vás! A jak dlouho bude pokračovat je jen na Vás! 


Cílem akce: Můžete vyhrát partii a nebo prohrát,ale cílem je se bavit. Mít pár minut života bez myšlení na tu šílenost co řádí mezi námi a nedovoluje nám žít normální život. Můžeme se učit tím, jak přemýšlí silný hráč. Můžeme se učit z našich chyb. Můžeme si zahrát simultánku z našich domovů a nemusíme za takovou akcí cestovat pře celou republiku. Můžeme se bavit nad živým komentářem, reakcemi a možná výkřiky. Můžeme se bavit! Na konci této akce bude každý vítězem. 


Kdy: 31.3.2020 ( úterý)   v 18:00

Kde: herna Lichess - adresa simultánky bude založena v pondělí, najdete jí pod naším jménem na této herně:  RoyalChessyoutube.

Kdo může hrát: Kdokoliv se připojí

Tempo partie: 30 minut a ( 30 vteřin bonus za tah, délka akce cca 2 hodiny)

Živě bude komentovat Štěpán Žilka


Partneři této akce jsou Šachový svaz České republiky. Youtube šachový kanál Robert a Petr šachy. Mobilní aplikace Alien Chess. Děkujeme za podporu!

0x 1742x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat