Vyrovnaná 2. liga B

05.11.2006 08:00 | Ostatní

Každý půlbod rozhodoval o úspěchu družstev ve 2. kole. Hned 3 zápasy ze 6 skončily smírnými výsledky 4:4 (Litvínov – Rakovník, Slavoj Litoměřice – ČSOB B a Neratovice - Bohemians B) a ani ve zbylých 3 nebyl mezi soupeři výrazný...

Každý půlbod rozhodoval o úspěchu družstev ve 2. kole. Hned 3 zápasy ze 6 skončily smírnými výsledky 4:4 (Litvínov – Rakovník, Slavoj Litoměřice – ČSOB B a Neratovice - Bohemians B) a ani ve zbylých 3 nebyl mezi soupeři výrazný rozdíl – nejvyšší výhru (pouze 5:3) zaznamenaly týmy Teplic (s Děčínem) a Karlových Varů (s Ústím nad Labem). V posledním zápase, o kterém nebyla řeč, přehrál Sokolov Louny 4,5:3,5.


Jak se výsledky promítly do tabulky? Už je pouze jediný stoprocentní tým a možná pro mnoho lidí překvapivě jím je právě nováček ze Sokolova. Disponuje velmi vyrovnaným kádrem (rozdíl mezi prvním a posledním hráčem základní sestavy činí pouze 61 ELO bodů), který dokáže vyhrát zápas, i když na prvních 3 šachovnicích utrpí debakl 3:0. Za ním se srovnaly čtyřbodové týmy ČSOB B, Bohemians B a Neratovic.

Další podrobné informace můžete vyčíst ze svazové databáze.
0x 666x Martin Vaculík
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat