Trenér naordinoval nešachové aktivity

01.06.2006 08:00 | Ostatní

Bermuda párty je speciálně dělaná pro všechny účastníky šachové olympiády a takovou koncentraci šachistů jsem ještě nikdy neviděl...Oslavovali jsme s týmem vítězství nad Slovinci 3,5-0,5. Po večeři jsme šli do baru dát si pan

Bermuda párty je speciálně dělaná pro všechny účastníky šachové olympiády a takovou koncentraci šachistů jsem ještě nikdy neviděl...
Oslavovali jsme s týmem vítězství nad Slovinci 3,5-0,5. Po večeři jsme šli do baru dát si panáka italské Grapy a Michal Konopka zářil spokojeností. Po volném dnu hrajeme proti vedoucí Arménii se skvělým Aronjanem na 1.
desce. Ale Davidovi to zde také jde, tak se nemá čeho obávat. Hrajeme na 1. stole a máme cíl se tam udržet.
Dnešní zápas byl náročný. Na 1. šachovnici David dostal trošku lepší pozici, ale Beljavsky dal pěšce a získal kompenzaci v podobě dvojice střelců. Později David udělal jednu nepřesnost, které Beljavsky nevyužil a David už realizoval bez chyby.
Vlastík Babula na dvojce to měl dnes těžké. V zahájení nezahrál jeden přesný tah a dostal se pod tlak, ale Pavasovic též chyboval při realizaci výhody. Nakonec remíza.
Já jsem se dneska dostal po zahájení do lepší pozice a tu jsem postupně stupňoval, a dokonce realizoval..:-} Prostě třikrát a dost, i smůla musí jednou skončit a už se zase blýská na lepší časy.
Robert Cvek zahrál dnes famózně a soupeře v taktické přestřelce převýšil. Sicilka mu dnes sedla...

Je to úžasné, český tým je na +13 a je na neuvěřitelné 4. pozici a naším cílem je v následujících kolech hrát o medailové příčky a rozhodně to není náhoda. Nálada v týmu je perfektní a už se těšíme na další těžký zápas.

Jinak Kirsan den před volbami už pomalu, ale jistě získává rozhodující hlasy ve svůj prospěch a Kok odejde z boje poražen. Ale počkejme ještě do finále, zda nebude překvapení.

Zítra půjdeme sportovat a prohlídnout si Turín. Trenér naordinoval nešachové aktivity.
0x 617x Kalod
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat