Novinky

02.03.2010 09:59 | nss.cz

Rádi bychom Vás, čtenáře, upozornili na několik novinek, které jsme pro Vás připravili. V horním menu přibyl odkaz diskuzní fórum. Vysvětlovat význam tohoto odkazu je asi zbytečné, takže se omezím jen na několik technických inform...

Trénink - Lekce strategie

GM Ján Markoš

Do tréninkové sekce přibyl vedle GM Marka Vokáče, který pro Vás připravuje quicktesty, stará se o Váš rychlý propočet nebo odhaluje tajemství základních koncovek, i další lektor. GM Ján Markoš má pro Vás připraveno okolo osmi lekcí na téma strategie, které Vám budeme servírovat každou středu na hlavní stránce jako články a zároveň budou zařazeny i do zmiňované sekce. Věříme, že si velmistrovy řádky najdou své čtenáře a svými případnými příspěvky naladíte lektora k dalším činům.

Historie po kapkách

Zdeněk Závodný

První díl seriálu Historie po kapkách jste si mohli přečíst již minulý čtvrtek. A další budou následovat, jak čas dovolí. "Při svém bádání po šachových materiálech v knihovnách a za šachovou literaturou nacházím mnohé zajímavé fotografie, partie a někdy i záhady o které bych se chtěl se čtenáři podělit. Snad v nich najdou zábavu i poučení," říká autor seriálu Zdeněk Závodný.

Rádi bychom Vás, čtenáře, upozornili na několik novinek, které jsme pro Vás připravili. V horním menu přibyl odkaz diskuzní fórum. Vysvětlovat význam tohoto odkazu je asi zbytečné, takže se omezím jen na několik technických informací. Do fóra může přispívat každy registrovaný uživatel a mimo příspěvků můžete zakládat i vlastní témata. Hlavní okruhy jsou dány, budete-li chtít zavést nový, kontaktujte mě na adrese webmaster@novoborsky-sk.cz.
4x 2258x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (4) Aktualizovat
02.03.2010 16:50 | Autor neznámý

Nezaložil jsem nové téma! Jsem nemocný?!!

02.03.2010 12:18 | Autor neznámý

Založil jsem nové téma! Jsem mocný!!!

02.03.2010 10:48 | Autor neznámý

zdar. rozumím. máme to v plánu rozšiřovat o jmenované vymoženosti a lahůdky. chci jen chvíli otestovat, jak se diskuze rozjede.

02.03.2010 10:42 | Autor neznámý

Jééé! :-)

A nešlo by udělat fórum se vším všudy, barevně označení uživatelé, hodnosti, s PM, zobrazení toho, kdo je online, atd. atd. prostě něco jako je phpBB, rozumíš mi, bolku?