1.Novoborský ŠK B vs Krásná Lípa A

20.10.2002 08:00 | Ostatní

Celé první kolo kolo nás provázela smůla. Ještě před zahájením jsme se dozvěděli, že nám budou chybět důležití hráči a to na 1.šachovnici Majstr J. st, na 2. šachovnici Koudelka, na 6. šachovnici Majstrová. Těsně před zaháj...

I s hedicapem 2 bodů, jsme se do soupeře pustili bez nervů. Bohužel hned po půl hodině hraní na 4. šachovnici přišel náš hráč o figuru a partii po chvilce vzdal.Poté na 6. šachovnici náš hráč přešel do pěšcové koncovky, bohužel s pionem mín. Soupeř piona prosadil a vyhrál. Na 7. šachovnici Tomáš Majstr obětoval 2 piony za útok. Soupeř však útok odrazil a vyhrál. První jiskřičkou byla remíza na 3. šachovnici. Hned vzápětí Jirka Doležal na 5.šachvonici přehrál svého soupeře a získal nám bod. Poslední dohrávaná partie byla na 1. šachovnici. Vyrovnaný boj až do věžové koncovky. V koncovce byl Mareček nejistý, neudržel nervy na uzdě a v remizovém postavení vzdal.
Celé první kolo kolo nás provázela smůla. Ještě před zahájením jsme se dozvěděli, že nám budou chybět důležití hráči a to na 1.šachovnici Majstr J. st, na 2. šachovnici Koudelka, na 6. šachovnici Majstrová. Těsně před zahájením utkání nám vypadl Sucharda, který je sice napsaný na soupisce, ale k bitce se nedostavil. A aby té smůly nebylo málo, nesehnali jsme nikoho na poslední šachovnici.
0x 8796x lajolend
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat