Prague International Chess Festival

Nejlepší hráči League of Legends svádí v Číně tvrdé boje o miliony dolarů

04.10.2017 15:12 | Ostatní

Domovská země nejhranější online hry se konečně dočká hostování akce sezóny – mistrovství světa v League of Legends vyvrcholí v Číně. Z kvalifikačních kol se již probojovali ti nejlepší, kteří spolu dále změří své síly.

Na výhrách pro nejúspěšnější se vyplatí miliony dolarů – například loni se na mistrovství LOL rozdělovalo bezmála $7,000,000! Chtěli byste si také ukrojit nějaké peníze z takového koláče? Nemusíte být šampionem „lolka“, abyste si mohli přilepšit.

V Číně již proběhly kvalifikační fáze, v nichž se zapojilo na 24 týmů z 13 profesionálních lig. Mezi 5.–8. říjnem a 12.–15. říjnem se ve Wu-chanu rozehrají skupiny, následovat bude čtvrtfinále mezi 19.–22. říjnem v Kantonu. Semifinále se přesune mezi 28.–29. říjnem do Šanghaje a vše bude dovršeno na velkém finále 4. listopadu v Pekingu, které se odehraje na Pekingském národním stadionu. Vítězové kromě finanční odměny obdrží Vyvolávačův pohár (Summoner’s Cup). Podrobné informace o mistrovství naleznete na oficiálním webu. Přenosy z jednotlivých utkání plné emocí a adrenalinu můžete sledovat třeba na Twitch.tv.

Jak vydělat na League of Legends online?

Nemusíte být profesionálními hráči, tzv. progamery, abyste si mohli vydělat zajímavé peníze. League of Legends je aktuálně jedna z nejhranějších online her a také nejvíce dotovaným titulem. To znamená, že úspěšné týmy si na výhrách přijdou doslova na astronomické částky. Špička progamerů v LoL musí hře obětovat takřka vše – tvrdě trénovat několik hodin denně, neustále pilovat strategie, učit se nové postupy, sledovat hru soupeřů a mnoho dalšího. Vy se však s jejich úspěchem můžete šikovně svézt. Na turnajích nemusíte pouze fandit svým oblíbencům, můžete si k tomu vsadit i na jejich výhru, případně se zapojit do tzv. live sázek a přilepšit si o nemalé sumy. Sázkové kanceláře si vzestupu oblíbenosti e-sportů všimly a nabízejí možnost si na jednotlivá utkání a eventy vsadit. E-sporty obecně mají při sázkách jednu velkou výhodu: bookmakeři u tak mladého sportu často stanovují neodpovídající kurzy. Pokud tedy máte přehled na scéně, umíte analyzovat výsledky předchozích utkání, máte značnou výhodu.

Využijte tipy a cenné rady od zkušených sázkařů a vsaďte si na MS v League of Legends za 1 000 Kč bez rizika nyní!


Lolko je hra pro všechny

Princip online hry pro více hráčů League of Legends je velice snadný, zahrát si může každý, ale zvládnout ji jako mistr už tak jednoduché není. Na hlavní mapě proti sobě stojí dva týmy po pěti hráčích. Cílem je soupeři zničit Nexus (ale existují i další varianty, liší se podle typu hraných map). Výhry lze dosáhnout jedině skvělou kooperací v týmu a správným kombinováním postav šampionů. Hru získáte zcela zdarma, ale za reálné peníze si lze dokoupit herní měnu Riot Points, za kterou si hráči mohou pořizovat různá vylepšení do hry od kosmetických úprav až po opravdové „boosty“.

Od profi her k pokeru a naopak

Progameři jsou jedinci obdaření talentem, ale zároveň musí mít znalosti a neposledně disciplínu, aby se mohli dostat do těch nejvěhlasnějších týmů. Je to podobné jako u hráčů pokeru, ti také musí zvládnout mnoho strategických konceptů, neustále na sobě pracovat, mít disciplínu při dodržování bankroll managementu a mnoho dalšího. Proto také mnoho lidí považuje poker za dovednostní hru s prvky náhody, a ne hazard. Není proto žádným překvapením, že řada profesionálních hráčů často hraje poker a naopak. Dobrým příkladem je pokerový profesionál Bertrand "ElkY" Grospellier, který začínal jako profesionální hráč strategické hry StarCraft, posléze se začal věnovat pokeru a v posledních letech se na profi herní scénu vrátil v populární karetní hře Hearthstone.

Zahrajte si poker zdarma a získejte $40 na herně PokerStars


18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

pokerarena.cz0x 2060x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat
Připravuje se