Prague International Chess Festival

MČR v šachu z Ostravy živě

16.04.2018 00:11

Kanál Robert a Petr šachy (youtube) bude s podporou Českého šachového svazu živě přenášet a komentovat - MČR v šachu z Ostravy. Komentovat bude první čtyři kola IM Kaňovský a 5-9 kolo GM Žilka. Tady je první logo, co říkáte? Budete sledovat?

Přenos budeme vysílat i na facebooku ( RP šachy, Český šachový svaz), na www.sachyvlcnov.cz, na www.sachy.cz, na www.sachycvek.czwww.sachypozlovice.czwww.sachdk.sk  a samořejmě i na www.chess.cz ( Šachový svaz ČR) a youtube. Jestliže máte své stránky, pojďte s námi tento přenos vysílat taky, sdílejte  a buďte u toho! Bude to určitě parádní akce. 


Denně bude soutěž o ceny, každý den někdo vyhraje pěknou šachovou knížku a  DVD od Roberta Cveka, bude tam živý chat, kde se budete moct zeptat komentátora, soutěžit….diskutovat, radit, být při tom a můžeme prožít spolu cestu budoucího Mistra ČR v šachu....! 

Budete při tom??? Buďte s námi při tom!......protože šachy nás stále baví!


Petr Koutný 
10x
Fotogalerie
Komentáře (10)

Nezobrazuje se Vám pole pro psaní komentářů? Klikněte zde

Aktualizovat
19.04.2018 09:37 | ELOminator

A jinak myšlenka, že zpožďování přenosu pomáhá v boji proti podvádění mi přijde fakt zcestná.

19.04.2018 09:06 | ELOminator

A co Frýdek? Já furt čekám, kdy se tam objeví 20 mládežníků z BŠŠ a 20 mládežníků z Interchessu wink

16.04.2018 21:31 | MaX

yes

16.04.2018 16:11 | petr koutny

Dobrý den....Stream nepočítám že bude spožděný, podle pravidel hráči nemůžou v hracích místnostech používat jakoukliv techniku, mobil taky a tak nepočítám že by tady chtěl někdo podvádět a kdyby ano, tak rychlejší je použít mobil s rybkou, než čekat co řekne stream. Pak je to MČR, kde určitě nikdo nebude pomoc živého přenosu, tedy tuto myšlenku jsme ani neřešili....ale co jsme řešili je chat, kde každý může se živě ptát, diskutovat, možná radit a hlavně budeme soutěžit, určitě jedna z cen bude každý den knížka pro jednoho výherce, druhá cena bude DVD od Roberta Cveka....možná bude i třetí cena, uvidíme jak to dopadne..... Myšlenka je lidem tuto akci přiblížit, komentátoři jsou skvělí a tak s nimi se pokusit hádat tahy, hodnotit pozice, ukazovat nevyužité šance, prostě líbí se mi, že šachy budou blízko každému kdo bude chtít..... Teď si technicky nejsem jistý, musíme to vyzkoušet, jestli komentování bude jen pro odběratele kanálu, budeme to testovat, ale to už není na nás, ale na youtube, potom by byla potřeba se přihlásit jako odběratel, ale o tom všem ještě bude video na youtube, budou informace na facebooku a věřím, že to vyladíme tak, že to bude parádní akce pro každého, kdo bude chtít.... Nemám strach z negativních reakcí, protože se snažíme s podporou svazu udělat šachy krásnějšími a proto věřím že malé drobnosti co se nám případně nepovedou nám odpustíte, jsme jenom lidi ale slibuji že uděláme vše proto, aby toto byl zážitek pro každého z vás....možná to vypadá jako pohodička, ale v pozadí je docela dost lidí, kteří se budou snažit, aby jste si to opravdu užili, tak nás určitě sledujte, sledujte tento přenos, komentujte a držte nám palce....děláme to pro Vás....Petr

16.04.2018 15:27 | PrazskykavarnikalykanaZmestabilehojsouc****i

exote, ty jsi vážně exot...nebo dement? Já se ptal jen na to, zda to bude zpožděné čii nikoliv a nezajímají mě nějaký další tvoje žvásty...

16.04.2018 12:56 | ...

Skvělá věcyes

16.04.2018 10:59 | exot

Jako že si hráči pustí stream a budou se koukat? :-) To už by bylo smysluplnější, kdyby si někde v tichém koutku pustili nějaký engine, ne?

16.04.2018 10:11 | PrazskykavarnikalykanaZmestabilehojsouc****i

Bude to zpožděné aspoň o 20 minut? Jinak to může podpořit ideu o podvádění.

16.04.2018 09:16 | MaX

paráda!

16.04.2018 08:23 | exot

Toto je kvalitní idea. hats off

Připravuje se