My-chess.eu

FM David Vichnar ve vedoucí skupince

10.08.2017 09:10

Letní Praha má za sebou sedm kol. Jedničce turnaje GM Viorelu Iordachescuovi (6/7) úspěšně sekunduje trojice hráčů, mezi kterými je i český FM David Vichnar. Dnes můžete sledovat předposlední kolo.

On-line přenos

Pořadí po 7 kole

Poř.St.č.
JménoFEDRtgFIDEBody PH 1  PH 2  PH 3 rtg+/-
11GMIordachescu ViorelMDA25816,025,034,557,3
211
Brokken DennisNED24016,022,531,5519,6
38GMMammadov ZaurAZE24246,021,029,5513,3
47FMVichnar DavidCZE24286,021,029,055,0
55GMLin ChenCHN24505,524,033,047,5
62GMXiu DeshunCHN25325,523,532,553,2
710FMUrtnasan NasanjargalMGL24195,522,031,0510,4
814IMPlischki SebastianGER23835,022,031,054,1
96GMCampora DanielARG24365,022,031,04-1,5
109IMKraus TomasCZE24245,022,030,546,4
1167
Mustafayev FaridAZE20765,022,028,55122,4
1213GMYagupov IgorRUS23955,021,530,54-0,5
1353
Zlatin AlexISR21495,020,528,0494,4
1412GMDomogaev SergeyRUS24005,019,527,04-3,2
154GMNeuman PetrCZE24574,522,532,04-9,0
163GMChernyshov KonstantinRUS24964,522,531,53-7,3
1715IMSaiyn ZhanatKAZ23814,522,031,53-3,6
1821IMPetran PeterSVK23084,521,530,53-3,7
1917FMHoefelsauer ThomasGER23574,521,530,02-17,0
2047WIMRichterova NatasaCZE21724,520,528,0418,6



0x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0)

Nezobrazuje se Vám pole pro psaní komentářů? Klikněte zde

Aktualizovat
Připravuje se