Alien Chess

Chcete si vydělávat sázením? Nechte si poradit od profíků

25.11.2017 05:33 | Ostatní

Počítačové i jiné hry jsou samozřejmě v prvé řadě hlavně zábava. Masová popularita, která navíc v posledních letech ještě více nabrala na síle, ale umožňuje hráčům si i vydělat.

Dříve to byla výsada spíše několika málo profesionálů těch nejlepších onlinových her, ve kterých vyhrávali turnaje. Výhry se zpravidla pohybovaly v řádu tisíců dolarů, tedy v desítkách až nižších stovkách tisíc korun. To sice nebylo špatné, ale o žádnou velkou hitparádu také nešlo, když se vezme v potaz časté cestování, ubytování i potřeba neustálého tréninku. Dnes si ti nejlepší progameři vydělávají řádově vyšší částky, protože s rozšířením vysokorychlostního internetu sleduje turnaje mnohem více diváků a sponzoři jsou tedy ochotni nainvestovat do akcí mnohem více peněz. Stále je ale potřeba počítat spíše s tím, že opravdu dobře si vydělají jen ti naprosto nejlepší.


Mnoho hráčů přišlo na to, že není nutně potřeba být nejlepší, ale „stačí“ dobře pobavit. Toho využívají streameři na Twitchi nebo Youtube, kteří možná nedosahují skillu profíků, ale tisíce nebo i desetitisíce diváků rádi přispějí nějakým tím dolarem, což ve výsledku může těmto hráčům přinést opravdu pěkný přivýdělek. Není tedy náhodou, že se velké množství hráčů tímto způsobem živý na plný úvazek. I streamování zabere spoustu času a rozhodně ne každý má dar být showman, což je docela potřeba.

Co ale další možnost, při které vlastně nemusíte umět hrát žádnou hru, nemusíte vysílat a vlastně ani tak moc hrát, a přesto si vydělat? Sázkové kanceláře si popularity e-sportovních klání rozhodně všímají a na zápasy a turnaje vypisují kurzy. Pokud se tedy vyznáte ve scéně a máte přehled o výkonech hráčů, vlastně sami hrát nemusíte.

Livekurzy – inspirujte se ostatními sázkaři

Se vším se jednou musí začít a sázení rozhodně není úplně jednoduchou disciplínou. Stejně jako u většiny činností tak i u sázení platí, že dovednosti se s praxí a tréninkem zvýší, což může sázkařům přinášet dlouhodobý zisk. Pro začátek není vůbec špatné se inspirovat ostatními hráči. Skvělé je začít například na stránce Livekurzy.cz, která monitoruje změny kurzů fotbalových i hokejových zápasů.

Když se vypsaný kurz snižuje, tak se zvyšují šance daného týmu nebo hráče. Je také šance, že si ostatní sázkaři všimli zajímavé sázky, na kterou se hodně sází. I vy se tak můžete inspirovat a změn kurzů sami využít ve svůj prospěch.

Naopak zvyšující se kurz může značit to, že se v daném týmu někdo například zranil, nebo naopak soupeř získal zajímavou posilu, která mu šance na výhru zvyšuje. I těchto kurzů je dobré si všímat, hlavně také v závislosti na šancích soupeřů. Někdy je kurz také velmi nadhodnocen, a i malá šance na zisk může být z dlouhodobého hlediska pro vás velmi výhodná.

Jen změny kurzů samozřejmě nestačí, ale na internetu je spousta přínosných a hlavně zajímavých informací ze světa kurzového sázení. Doporučit můžeme perfektní portál o kurzovém sázení Bet-Arena.cz, na kterém se podělíte o své zkušenosti s profíky, přečtete si novinky ze světa e-sportu i klasických sportů a zasoutěžíte si každý měsíc o ceny v desítkách tisíc korun.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

10x 2632x
Fotogalerie
Komentáře (10) Aktualizovat
04.12.2017 11:06 | demosthenes

Jelikož mým jediným zdrojem příjmu je už delší dobu kurzové sázení, rád bych to stručně okomentoval:

1. Kurzovým sázením se uživit (přežít) dá.

2. Rozhodující není jen správný tip a strategie, ale zejména disciplína, striktní dodržování řízení rizik (money management) a hlavně dobré psycho.

3. Letos vstoupil v platnost nový loterijní zákon, který háže do jednoho pytle kurzové sázky s ostatními hazardními hrami. Obsahuje řadu restriktivních paragrafů, které kurzové sázení značně komplikují, ba dokonce znemožňují. (Toto by bylo ale na delší, samostatný příspěvek). Osobně považuji tento zákon za jeden z největších paskvilů, který spatřil světlo českého světa.

Kurzové sázení je v mnohém podobné tradingu (například spekulacím na pohyby cen různých podkladových aktiv), bohužel je vnímáno stále jako hazard, a tak i nesprávně (dle svého osobního mínění) posuzováno. 

26.11.2017 16:55 | pawel

64: Profík by to vysvětlil: ''Určitě. Většina mě neposlouchá, nečte, tak prohrává a proto může menšina, která mě poslouchá a čte, mít astronomické zisky ''cheeky 

26.11.2017 16:42 | 64

Zajímal by mne názor nějakého profíka, zda se dá sázením i prodělávat nebo zda se jedná o činnost za všech podmínek výdělečnou. 

26.11.2017 00:10 | Tobi

to Pražský kavárník: na rozhovor s Pavlem Šimáčkem Vám kdosi psal odkaz již před více než 14 dny. Je tuším na stránkách Jihomoravského šachového svazu, nebo kam to bylo. Kromě toho vyšel i v posledním čísle Šachového týdeníku, který si můžete stáhnout na webu Pražské šachové. Tady zatím uveřejněn nebyl. Články z GP jsem slíbila. Ano. Ukvapeně. Byly totiž v plánovacím kalendáři zanesené, odpadli však autoři. Konečný souhrn po dnešním posledním kole je již připraven a nastaven k publikaci na zítra. Recenzi na knihu Davida Navary,  vyjádření pana Jansy k mužské reprezentaci, či podání vysvětlení pana Pláta k jeho internetové bulvární exhibici, Vám zde nikdo neslíbil. Mimochodem, pokud si pamatuji, pan Jansa se k české repre vyjadřoval v konečném článku k ME družstev, ne?

25.11.2017 22:28 | pawel

Nerad bych někomu radil, dovolím si malý nápad, viděl jsem jinde...........Takové články označit PI a zrušit u nich diskusi. 

25.11.2017 22:02 | PrazskykavarnikalykanaZmestabilehojsouc****i

Tobě chybí pokora, vychování, slušnost a mozek. Mimochodem to, co požaduješ, zrovna mně nějak nechybí.

25.11.2017 21:49 | Pražský kavárník

Redakce zkouší, jak velkou trpělivost mají čtenáři. Měli jsme od Tobi přislíbené analýzy a reportáže z turnaje kanditátů, a zatím nic. Chybí zde recenze na knihu Davida Navary, chybí rozhovor s bývalým budoucím GM Šimáčkem, dlouhodobě chybí vyjádření pana Jansy k mužské reprezentaci, chybí podání vysvětlení pana Pláta k jeho internetové bulvární exhibici. Místo toho tady jakýsi anonym sepisuje článek o počítačových hrách. Redakce by se měla nad sebou zamyslet.

25.11.2017 21:21 | ELOminator

Mě zase fascinujou lidi, co si založí nick kvůli jednomu příspěvku angel

25.11.2017 12:41 | exot

Tu partii v polské extralize hrál opravdu Navara nebo to byl jeho dvojník?

25.11.2017 12:21 | hateThisShit

Tak tohle je jeden z nejhorsich clanku co tu kdy byl. Za prve ma s kralovskou hrou v sach spolecne uplne h***o a za druhe jeho prinos he totalne nulovy. Ze existuji lide, kteri se zivy hranim her? Jaka to zajimava a nova informace! A co teprve lide, kteri toci videa a vydelavaji si tim. To se v dnesni dobe opravdu da? Ale pokud tohle neumime, pojdme radsi sazet... Kdyz se kurz zvysi, nesazet - nekdo se zranil! Diky za tento clanek, jdu vsadit par tisic a zitra jsem milionar.

Připravuje se