Česká mládež bodovala, s ní i Krejčí a Plát

30.03.2016 04:09 | Turnaje šachových nadějí 2016

Ve Frýdku-Místku skončily Turnaje šachových nadějí, akce, která se vedle ME a MEU bezesporu řadí k největším a nejreprezentativnějším mezinárodním turnajům pro šachovou mládež v Evropě. Na pořadu byl i Open a uzavřené turnaje s možností plnění norem.

Šachový svaz ČR ve spolupráci s BŠŠ uspořádal v rámci 37. ročníku Turnajů šachových nadějí ve dnech 21. - 28. března 2 uzavřené turnaje Pobeskydí s možností plnění norem WIM, IM a GM. V roli favoritů se představila trojice velmistrů Mikuláš Maník (SVK), Jan Krejčí (CZE) a David Shengelia (AUT).