220. dílu pořadu V šachu

05.12.2019 08:18

Hlavním tématem 220. dílu pořadu V šachu bude Evropský klubový pohár, kde se Novému Boru podařilo získat stříbrné medaile. Moderátorka Karolína Sochorová ve studiu přivítá kapitána novoborských Petra Boleslava.

Ten v elektronické tužce ukáže průběh výhry Davida Navary z posledního kola, a také jednu z partií týmu Lysé nad Labem, který měl blízko k umístění v TOP 5.

Další reportáže uvidíte z průběhu FIDE Grand Prix v Hamburgu a ze druhého dvojkola šachové extraligy. Průběžnému pořadí domácí nejvyšší soutěže vévodí právě Nový Bor, který po loňském zaváhání našel novou motivaci. Obrazem se pak bude pořad věnovat také soutěži Díky, trenére, kde uspěl Karel Handlíř z Krnova, a Mistrovství Čech do 8 a 10 let v Mostě. 

Tradiční soutěžní otázka: Koho porazil David Navara v prvním kole turnaje FIDE Grand Prix v Hamburku? Odpovídat můžete do konce prosince na adresu soutez@chess.cz a vyhrát magnetické šachy z e-shopu https://sachy.cz/.

Premiéra bude v pátek 6. prosince v 15:20 na ČT sport. Po premiéře bude možné se na pořad podívat na adrese české televize.
0x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat